Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2019 o 20:46, Ignachinio napisał:

mam nadzieję, że dzięki mojej ale i paru innych osób recenzji nikt więcej nie skusi się na tą wątpliwą przyjemność grania w to coś.

Płonne nadzieje. :biggrin: Stało się wręcz na odwrót - Twoja recenzja ostatecznie zachęciła mnie do sprawdzenia tego moda.

No cóż, mod rzeczywiście porywający nie jest - doskonale rozumiem, że mógł się nie spodobać czy rozczarować - ale mieszanie go z błotem to gruba przesada. Mi osobiście grało się całkiem przyjemnie i bezproblemowo (bez wylotów, zwiech i innych takich historii). Reasumując :

W dniu 13.04.2019 o 20:54, Sierioża napisał:

Mod jak mod, nie jest to górnolotna przygoda, ale jako przerywnik między większymi pozycjami sprawdza się w sam raz.

Nic dodać, nic ująć...

W dniu 13.04.2019 o 10:17, Ignachinio napisał:

Niestety mod wykonany katastrofalnie, zadania robione na kolanie.

To chyba miałeś jak dotąd szczęście i nie trafiłeś na prawdziwe "perełki"... Tytułów nie podaję, bo granie w te mody może zostawić trwałe ślady na psychice. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

@vidkunsen dobra już to ogarnąłem, zacząłem w to grać i pomimo najniższego stopnia trudności "nowicjusz" mod jest nawet trudny, wszędzie pełno niewidzialnych anomalii/radiacja, wytrzymałe mutanty do tego jest ich sporo, nawet kilka ślepych psów potrafi zabić, hmm? fajna oprawa graficzna, zielono bardzo, nie wiem za bardzo na czym polegają te modyfikacje broni/pancerzy bo kazałem sobie tłumik na kałacha i psi ochronę w hełm a tego nie ma...i kasy za to też. powiem Wam że tak po kilkunastu minutach grania doszedłem do wniosku że będzie nad czym posiedzieć i nad czym się pogłowić. Pomimo tego że mod jest w miarę świeży to chodzi mi na moim tosterze na dynamicznym oświetleniu i nawet nie laguje, hmm? a to ciekawe

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 a u technika próbowałeś? tam ma trochę tych opcji, powinien mieć i magazynek + 10 ale nie pamiętam czy nie trzeba mu czasem narzędzi do tego znaleźć

A tak apropo, gdzie są te narzędzia wszystkie konkretnie? wiem że jedne w szkole zdaje się z tego co pamiętam, znacznik pokazuje dokładne miejsce czy "na Wojtkowe oko?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kanon1022 napisał:

jak możesz to coś podpowiedz z tymi magazynkami

O jaką broń konkretnie Ci chodzi? Zwiększyłem pojemność magazynka tak jak Ty poprzez ammo_mag_size dla AEK i PM, wszystko jest w porządku, broń strzela, zabija i nie mam wylotów.

Spoiler

45.thumb.jpg.0c42a79551a94c0ce3b8f42812b9dda9.jpg

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.