Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Anton Gorodecki    1 804

Dziękuję za fajną paczkę modów, skompilowaną w jedną wielką całość. :thumbupright: Na pewno kosztowała cię sporo pracy. 

Wcale bym się nie zdziwił gdyby zyskała sporą popularność u kolegów z Rosji. :cool:

• Dodatnia 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Junx    1 140

@Anton Gorodecki to dopiero początek, teraz dopiero zabawa będzie. Teraz dodałem Mlr 3 i testy tego muszę zrobić. Potem ewentualne poprawki i dalej do pracy. Myślę, że tą paczkę długo będę rozwijać :)

@anatol myślę, że Ci się spodoba.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Stalker76    5
14 godzin temu, Anton Gorodecki napisał:

Dziękuję za fajną paczkę modów, skompilowaną w jedną wielką całość. :thumbupright: Na pewno kosztowała cię sporo pracy. 

Wcale bym się nie zdziwił gdyby zyskała sporą popularność u kolegów z Rosji. :cool:

Ciekawi mnie czy odpali na moim kompie inter qore quad 4 rdzenie,2,5GHZ,Grafa,GTX 650 Palit,4GBRam płyta główna i chyba @ GB Ram Na Grafie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Junx    1 140

@DaarMoo tu nie chodzi o teksturę, ale o brak sekcji dla celownika pod monitory 4:3, fix podałem wyżej.

@Stalker76 na DX8 pójdzie wyżej musisz pograć. Osobiście używam teraz DX8 do testów i ładnie wygląda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Wielebny    16

Mam jeszcze jedno pytanie. Zdarza się, że mam na mapie znacznik mutanta, ale samego potwora nie ma - wziąłem np. od Wilka zadanie na oczyszczenie obszaru z mutantów (,,Dobry mutant to martwy mutant", jeżeli mnie pamięć nie myli), co się ruszało to wybiłem, ale znacznik zadania (a w nim znacznik mutanta) cały czas pozostaje na mapie.

Jakby co, gram na DX8 co ponoć jest niezalecane, ale raczej takich cudów wywoływać nie powinno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Junx    1 140

@Wielebny zadania muszę sprawdzić bo nie dało się grać każdą osobno i sprawdzić. Spróbuj save i load zrobić.

PS. Sam aktualnie gram na DX8 i jakoś wylotów nie mam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
smox    2 157

Szlag mnie zaraz trafi z tym Mega. Nie mogę tego ogarnąć. Pobrało 30% i koniec. No, ale trudno, muszę odpuścić tego moda. Szkoda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Testolityczny    1 072

Rada.

Wejdź w folder shaders\r2
otwórz plik combine_2_naa

skasuj tą linijkę  #include "pps\sweetfx.h"

gitara siema graj. 

Edytowane przez MonoLityczny
  • Dodatnia 5

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
smox    2 157

Dzięki @Junx, ale zarejestrowałem się na Mega od nowa i pobieram przez MEGAsync. Mam nadzieję, że pobierze się całość.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Anton Gorodecki    1 804
4 godziny temu, Wielebny napisał:

Zdarza się, że mam na mapie znacznik mutanta, ale samego potwora nie ma - wziąłem np. od Wilka zadanie na oczyszczenie obszaru z mutantów (,,Dobry mutant to martwy mutant", jeżeli mnie pamięć nie myli), co się ruszało to wybiłem, ale znacznik zadania (a w nim znacznik mutanta) cały czas pozostaje na mapie.

Czy zabiłeś na pewno wszystkie mutanty? Czasem zdarza się tak, że jeden z mutantów (np. pies) pobiegnie na drugi koniec mapy i trzeba go odszukać i zabić. Wtedy dopiero zadanie się zalicza.

@anatol - trzeba było nie zgłaszać:P PM na taką amunicję to prawdziwy skarb:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta