Skocz do zawartości

Brak sms od kła


robyx

Rekomendowane odpowiedzi

Przechodzę grę zgodnie ze scenariuszem, przed spotkaniem z Panterą na bagnach powinienem dostać sms od kła na temat przybliżonego przejścia do starej wsi zbliżam się do niej rozmawiam w dialogu mam że dostałem namiary na przejście tylko że nic nie przyszło i na tym stoję proszę pomóżcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Idziemy na Bagna do Pantery. Dla tych u których nie pojawił się znacznik - Pantera jest na południowym końcu półwyspu, przy którym znajduje się przysiółek kontrolerów (na którym zdobywaliśmy czerwony mózg dla Swibłowa). Kiedy zbliżymy się do Pantery przychodzi SMS od Kła z przybliżonymi koordynatami przejścia do Starej Wsi i pojawia się znacznik w PDA. 10. Rozmawiamy z Panterą, idziemy na północ od niej i znajdujemy Znawcę Bagien w centrum kręgu ze znacznikiem w PDA. Sprawdź czy nie masz go w historii na PDA, mógł być mówiony, a tych nie widać . Tam jest też Znawca Bagien, do którego należy iść...u Pantery nie ma dużo dialogów. Pchnij fabułę do przodu, jeżeli nie pomoże to... Powtórz od ostatniego zapisu, jeżeli nie pomoże to od wejścia na Bagna...trafiłem na kilka braków, które powtórne wejście likwiduje bezpowrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejście na mapie pojawi sie dopiero po zrobieniu kwestu na embriony Zombie od Znawcy Bagien - TO ON daje przejście do Starej Wsi NIE KIEŁ (on tylko ogólnikowo wspomina o przejściu) !!

Trzeba najpierw porozmawiać z Panterą, potem iść do Znawcy zrobić kwest na embriony, następnie doprowadzić Panterę do Znawcy i wtedy z nim pogadać.

W trakcie rozmowy pojawi sie napis "Nowa droga" i na mapie pojawi sie przejście do Starej Wsi.

Poniżej masz screeny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na brak SMSa jest tylko jedno lekarstwo - wejście od nowa na lokację.

Aczkolwiek możesz spróbować co by było gdyby i zobaczyć czy da sie pchnąć fabułę dalej bez tego SMSa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem się cofać kilka razy na kordon ,potem znowu na bagna , cofnołem się daleko w scenariuszu i zawsze po dojściu do pantery ten sam dialog i nic z tego nie wynika Szukałem nawet znawcy bagien po całej lokacji i nic ,nie mam nawet w przybliżeniu zaznaczonego miejsca gdzie on się znajduje Wrzuciłem grę od nowa i będę szukał szczęścia dalej o ile prędzej mnie coś nie trafi Dziękuję wszystkim za pomoc dzięki waszym poradą we wcześniejszych postach rozwiązałem dużo problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcy bagien nie trzeba szukać i powinieneś mieć znacznik na niego w PDA. Jest trochę wyżej w stronę wioski z kontrolerem. Mam nadzieje ,że nie grasz od nowa i zachowałeś zapisy...Na przyszłość.. Jeżeli trafisz na błąd...wykonaj w tym miejscu twardy zapis, wyjdź z gry i załaduj go ponownie. Właśnie toczę bitwę w Martwym Mieście z z niedobitkami Ostatniego Dnia...czyli moda można spokojnie skończyć. Ten opisany wcześniej sposób uratował kilka momentów w grze , gdzie brakowało ciągłości fabuły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ robyx

Pozycję Znawcy Bagien masz dokładnie na drugim moim screenie - jest tam gdzie znacznik GG :D

Jeśli nadal masz problem z tym momentem gry (tzn brak SMSa od Kła mimo powtórnego załadowania autosejwa od wejścia na lokację) to napisz do mnie na PW. Dam Ci mojego maila i wyslesz mi dwa sejwy - ostatni z Kordonu przed wejściem na Bagna i autosejw z wejścia - a ja popatrzę i sprawdzę, czy u mnie będzie takie same fochy Sola strzelać :D

Z Twojego postu rozumiem, że po prostu postawiłeś grę od nowa, ale sejwy zachowałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ robyx

OK. Jak usunąłeś sejwy to trudno sie mówi. Na przyszłość nie usuwaj ich i rób zapisy (oprócz "quick save") twarde - im więcej tym lepiej. Ja zapisywałem w taki sposób - 1a .... 9a, 1b ... 9b i tak aż do 9z i od nowa nadpisywałem na 1a itd. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz miał pełno sejwów do których można bezboleśnie dla twojego postepu w grze wrócić, a i nam będziesz mógł wysłać, gdyby coś się nie Ci się nie udawało. Wymianianie się sejwami to czasem konieczność (ja tak miałem ale z powodów sprzętowych - za mało RAM w pewnym momencie i gdyby nie to, że malakas przeszedł dla mnie ten fragment gry to pewnie byłoby mi ciężko).

Także pamiętaj na przyszłość - sejwy trzymaj a w razie problemów pisz na forum, a my Ci pomożemy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.