Skocz do zawartości

błąd z uruchomieniem


PiotrIwan

Rekomendowane odpowiedzi

Nie grałem chwilę w CoC, chciałem sobie wrócić na chwilę do Zony a tu zonk. AVG Antivirus Free nagle uznał że plik exe jest trojanem, o czym przypomina mi po każdym uruchomieniu kompa. Nie pomaga ignorowanie, a jedyny sposób na uruchomienie CoC to wyłączenie antivirusa. Nie wiem czemu tak się stało i dlaczego dopiero teraz- jakieś 3 dni temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę odwołać to co napisałem poprzednio. Nie miałem alarmu przy instalacji moda i podczas gry. Więc późniejszego alarmu nie skojarzyłem z nim. Po wpisie @ZapomnialemLoginu sprawdziłem u siebie i mam wycięty exe.

Mam paczkę z modem, więc przywrócenie go gdy będę chciał znowu zagrać, nie stanowi problemu.

Ale mam taką sugestię, aby ten plik z odpowiednim komentarzem wstawić na forum, jako deskę ratunkową dla tych, którym takie wycięcie exeka się przydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem. Mam zainstalowanego Zewa, pobrałem moda, patcha, spolszczenie. Robiłem wszystko zgodnie z instrukcją, ale podczas rozpakowywania moda, brakuje ikonki Coc.exe. W rarze widać ten plik, ale nie mogę go ani rozpakować, ani skopiować do folderu z wypakowanym modem. W olderze bin znalazłem xREngine, i ogólnie gra się uruchamia. Pojawia się czarny ekran, jakby gra się chciała uruchomić, po czym wywala mi grę do pulpitu. Ktoś się z tym spotkał i wie jak rozwiązać problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie twój antywirus stwierdził że pliki Stalker-CoC.exe i xrEngine.exe są zainfekowane (co oczywiście nie jest prawdą) i usunął je albo przeniósł do kwarantanny.

Dodaj oba pliki do wykluczeń skanowania antywirusa i wyłącz osłony na czas rozpakowywana archiwum z CoC-kiem. Zainstaluj ponownie CoCa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matig - sprawa usuwania pliku startowego omawiana była w innym temacie, ale skoro już ten jest, to tu odpowiem. ( połączono tematy )

Zainstalowałem Zew Prypeci, grałem aż do ukończenia bez sygnalizacji trojana. Kiedy już długo grałem w OP-2 wyskoczył mi komunikat od AVG o trojanie. Nie skojarzyłem tego z ZC i dałem zgodę na usunięcie. Dopiero po wypowiedzi @ZapomniałemLoginu, sprawdziłem moda i brakowało mi pliku Stalker-CoC.exe.

Mam nadal paczkę z modem, więc się nie przejąłem. Ale skoro mod działa tak jakby był ZP, wkleiłem do niego Stalker-CoP.exe z gry. Nawet nazwy nie zmieniałem. Mod się uruchomił bez problemu. Trzeba jednak zrobić nowy skrót pulpitowy, od wklejonego.

Skoro masz zainstalowany ZP, z przekopiowaniem pliku nie masz problemu. Życzę przyjemnej gry.

58d4f0ad1601f_Beztytuu.thumb.jpg.75cc214b3df6c3e133c01acd5accd141.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.