Skocz do zawartości

Izomorfy - zadania Błyskawicy


malakas

Rekomendowane odpowiedzi

W pewnym momencie gry dostajemy od Błyskawicy zadanie na odnalezienie izmorfów porozrzucanych po Zonie. Są to na tym etapie gry...kryształ, globus i kwiatek.

Gdy znajdziemy izomorfy mamy je przynieść do Sarkofagu i wrzucić do portalu obok Błyskawicy. Kobieta wyjaśnia w jaki sposób je wrzucać,ale wypowiada też słowa....jeden ważny, ale nie ma głównych.... w tym momencie jest furtka, która działa na korzyść gracza. Myśl do testów podsunął mi Korn06, który mówił, że zostawił sobie Globus i ukończył grę. Po testach sprawa wygląda tak...

Za każdy wrzucony izomorf dostajemy fanty. By wykluczyć możliwość pomyłki sprawdzałem kilkakrotnie, ładując gre z zapisu przed rozmową z Błyskawicą. Przedmioty, które dostajemy są ściśle powiązane z poszczególnymi izomorfami bez względu na to, w jakiej kolejności je wrzucimy do portalu...

Kwiatek...ognista pijawka, embrion pijawki, grzechotka, gorący kryształ

Globus...teleport, mina przeciwpiechotna, korale babci, gorący kryształ

Kryształ...teleport, pradawne korale, kryształowa dusza, karabinek M4A1 SOP MOD

By fabuła gry ruszyła do przodu konieczny jest dialog rozpoczynający się od ..TAAA. Okazuje się, że dialog występuje już po wrzuceniu pierwszego Izomorfu w Portal. Łatwo wywnioskować ,że pozostałe dwa możemy zachować na tym etapie gry dla siebie...wybór nagród pozostawiam graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba zwrócić uwagę na ten błąd o którym pisał kobal, po dialogu z Błyskawicą trzeba sprawdzić czy wchodzi ona w teleport a w PDA pojawia się namiar na piwnicę w Limańsku. Jeśli nie trzeba powtórzyć od autosave.

Zgadza się tylko ta sytuacja ma miejsce za drugim wrzucaniem izomorfów , czyli gdy wrzucamy izomorf znaleziony w X16. I może nie zawsze autosave , u mnie wystarczyło zrobić szybki sejw przy portalu i od razu go wczytać a wszystko zaskoczyło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I może nie zawsze autosave , u mnie wystarczyło zrobić szybki sejw przy portalu i od razu go wczytać

Niestety u mnie też po wykonaniu ostatniego dialogu Błyskawica zamiera bez ruchu i nie wchodzi do portalu. Wystarczyło wykonać zapis w tym miejscu i powtórne załadowanie gry,naprawia dolegliwość. Kobieta wchodzi w portal...czekamy i po chwili uruchamia się kolejne zadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.