Dzięki, ale ten mod na razie poczeka.
Być członkiem monolitu (moim zdaniem najbardziej ciekawej frakcji w stalkerze) bezcenne. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
Dzięki, ale ten mod na razie poczeka.
Być członkiem monolitu (moim zdaniem najbardziej ciekawej frakcji w stalkerze) bezcenne. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.