CoP po ok. 2latach

Dzięki, ale ten mod na razie poczeka.

Być członkiem monolitu (moim zdaniem najbardziej ciekawej frakcji w stalkerze) bezcenne. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.