@Nice wiesz tak bez info z pliku log to tak trudno zgadywać ale zamiast rozwiązywać problem to weź jak już chcesz grać to pobierz sobie najnowszą wersję opka 2.2.
@Nice wiesz tak bez info z pliku log to tak trudno zgadywać ale zamiast rozwiązywać problem to weź jak już chcesz grać to pobierz sobie najnowszą wersję opka 2.2.