korn06
December 5, 2011, 9:38pm
21
A może każdy by odpowiadał określoną ilość razy bo na pałę walić gostków to każdy potrafi.
LD, jestem pełen podziwu dla twojego slangu
Tak o niego chodziło. Popełnił samobóstwi po tym jak wpadł w Anomalię przestrzenną wraz ze swym oddziałem.
Jedziesz z pytaniem
PS. Niech będzie do 3 razy.
Nie to że się czepiam, ale chyba ja byłem pierwszy
@Agrael ,
ja jestem za taką formą gry jak teraz, ale każdy może udzielić 2 odpowiedzi.
Agrael
December 5, 2011, 9:51pm
22
W porządku więc. Chociaż tyle dobrze że dwie odpowiedzi będą. Ale i tak zobaczysz że będzie bałagan szybko : P
Dawaj następne pytanie bo zgadłeś.
korn06
December 5, 2011, 10:12pm
23
No to jak będzie, to zmienimy zasady, na razie tak tydzień zagramy w ten sposób.
Gdzie jest to zdjęcie?
Agrael
December 5, 2011, 11:44pm
24
To Stalker Zew Prypeci. A zdjęcie znajduje się w Laboratorium X8 w Prypeci.
korn06
December 6, 2011, 6:58am
26
To Stalker Zew Prypeci. A zdjęcie znajduje się w Laboratorium X8 w Prypeci.
Tak, ale czy to nie jest czasem Lebiediew z Czystego Nieba- podpis pod zdjęciem? Z dokumentów znalezionych w X8 wynikało że to chyba on pracował nad bronią gaussa? Zwrócił ktoś na to uwagę?
Agrael
December 6, 2011, 11:47am
27
No tego nie wiemy, ale możliwe że to on, nawet by się wiele zgadzało, w czystym niebie sporo się postarzał, a na zdjęciu młody gdy jeszcze laboratorium funkcjonowało jak należy.
To ja wymyślę prostą zagadkę, z czystego nieba:
Jaki stalker, nie używa w ogóle broni i twierdzi że mutanty i inni stalkerzy go zostawili ?
korn06
December 6, 2011, 11:59am
28
to chyba ten kolega mechanika z bazy Bandytów- Senka.
kobal
December 6, 2011, 12:54pm
29
To ten koleś w podziemiach Agropromu, daje zlecenie na przyniesienie czegoś tam z chatki na Bagnie a w nagrodę fleszkę.
Agrael
December 6, 2011, 12:57pm
30
Dokładnie tak, to jest pustelnik. Kobal zgadł i tym samym daje następną zagadkę.
kobal
December 6, 2011, 1:10pm
31
Heh Dobra, to kto mówi tą kwestię " Taa, coś w tym rodzaju" i do kogo
korn06
December 6, 2011, 1:49pm
32
Striełok do Fanatyka, po odparciu ataku najemników na kordonie.
kobal
December 6, 2011, 1:54pm
33
Eee, gadałem o tym kiedyś na shoucie, ale niech ci będzie że zgadłeś
korn06
December 6, 2011, 2:00pm
34
Nie widziałem tego na shoucie, niedawno robiłem ten quest to wiem.
Gdzie możemy znaleźć unikalny egzo z możliwością biegania w Cieniu Czarnobyla.
korn06
December 6, 2011, 2:10pm
36
Tak, coś za łatwe te pytania.
kobal
December 6, 2011, 2:19pm
37
Gdzie w Cieniu Czarnobyla można znaleźć karabin Wintorez ?
korn06
December 6, 2011, 2:20pm
38
Np. w bazie Wolności, w jednym z budynków.
korn06
December 6, 2011, 2:30pm
40
Niech zada ktoś inny, ja na razie nie mam pomysłów.