Znaki zapytania

@Łobuz bo pewnie zacząłeś grać na niepełnym spolszczeniu, które było w OP 2.2 od początku (spolszczenie z OP 2.1), a przecież w modzie była masa nowych rzeczy i zmian w starych więc to wszystko co doszło do moda będzie wyglądało tak ??? ???.

Nawet jak wrzuciłeś potem ostateczną wersję spolszczenia to bez nowej gry się nie obejdzie bo na starych zapisach i tak będziesz miał te znaki zapytania.

Ewentualnie masz może też wypakowaną gamedate moda? Bo np sobie ułatwiasz rozgrywkę i wtedy pliki z niej mogą nadpisywać po odpaleniu moda te gry.

Problemy opisane tutaj, początek tematu: