Witam Stalkerów! Ostatnio przeglądając forum pomyślałem że można by było stworzyć aplikacje na telefon która pozwalała by na błyskawiczne wchodzenie na forum! Myślałem że się tego podejmę ale moje doświadczenie z aplikacjami lub grami na telefon jest bardzo małe jeżeli się do uczę jak robić takie aplikacje to być może ją zrobię albo ktoś inny się tego podejmie. Podsuwam propozycje może ktoś się tego podejmie albo ja się tego podejme w jak najkrótszym czasie. Pozdrawiam!