Błędy w beta wersji polonizacji "Radiofobii"

W tym temacie zgłaszamy błędy znalezione w beta wersji polonizacji moda Radiofobia.

Dla lepszej przejrzystości tematu zrzuty ekranu powyżej dwóch umieszczamy w spoilerze.