Błędy w spolszczeniu Stalker Apokalipsa

Jak będziecie mieli problemy z połączeniem to Wam opisze co potrzeba do działania AA z Zaurusem :slightly_smiling_face:

Błąd w polonizacji. Brak tłumaczenia.

W pierwszym poście wstawiłem patcha poprawiającego ten błąd.

2 polubienia

Kolejny brak tłumaczenia.

Nie ma sensu poprawiać po jednym błędzie. Jak zakończysz moda, to poprawię wszystko od razu.