Brak plików .db

Witam. Pobrałemc Stalker zew prypeci i podczas instalacji pokazuje mi sie że brakuje plików .db a gdy uruchamiam grę wyskakuje komunikat że nie można wczytać fsgame.ltx. Więc teraz nie wiem co zrobić licze na pomoc. Jęśli jest to możliwe to prosiłbym również o link do poprania plików z folderów ;resources; localization, levels, z góry dzięki

Co do błędu na zrzucie trzeba zmienić ścieżkę we właściwościach pliku wykasować bin i ma być tak:

Spróbuj uruchomić i daj znać.
Nie spotkałem się z tym żeby podczas wypakowywania były komunikaty o brakujących folderach czy plikach.
Wypakuj jeszcze raz.
Dodatkowo wskazane przez Ciebie foldery ważą ponad 3GB więc lepiej jest pobrać repack ZP.
Właśnie wrzucam na mój host i za jakieś 40 minut udostępnię link.

Mam tylko te pliki w folderach ,levels, localization, i recources, i zaraz reinstaluje

Jak nie zdziała niedługo podam link do repacka więc będziesz mógł pobrać wersję z jakiej korzystam.

Tak mam z większością plików .db

Więc poczekaj na moje linki. Wypakowujesz Rar czy 7-zip?

masz linka

https://mega.nz/#!yksX3ZYL!oqSwXe4k3aMiXbOBZ_hoEM5vs_PHn1M6p0Wl6F8y8QU

zawiera SoC i CoP polskie najnowsze wersje

rar jakby co to ja soc mam i działa poprawnie

.mdx montujesz w demmon tools i po prostu kopiujesz stalkera {bez instalacji]

" jakby co to ja soc mam i działa poprawnie " ok , ja po prostu dałem 2 w 1 pliku bo mi tak pasowało

może komuś się przyda

Jeśli mdx. jest na płycie to mi nic to nie pomoże bo nie mam płyty pobrałem z neta

7 minut temu, antrix napisał:

.mdx montujesz w demmon tools i po prostu kopiujesz stalkera {bez instalacji]

dysk wirtualny , bez płyty DVD

to jest w pliku co dałeś link tak?

trzymej linka https://www.daemon-tools.cc/pol/downloads

wybierz wersję " DAEMON Tools Lite 10 " najlepszy

toolsa mam ale gdzie plik?

14 minut temu, antrix napisał:

masz linka

https://mega.nz/#!yksX3ZYL!oqSwXe4k3aMiXbOBZ_hoEM5vs_PHn1M6p0Wl6F8y8QU

zawiera SoC i CoP polskie najnowsze wersje

a to spoko już wiem dzięki

a dałoby radę żeby ktoś mi wysłał same pliki db. ???

1 polubienie

Moim zdaniem wystawianie plików db nic nie da bo na zrzutach które zmieściłeś Twoje pliki maja inny rozmiar niż ten który powinien być. Tu masz linki do wersji repack.
Pobierasz (wypakowujesz w kolejności jak podałem CI linki) do jednego folderu i możesz grać.

https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZGXocZ3JLt6YSV5n7qqhJ4Uq55ubueG0pk
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZEXocZKNtGziXdNt4wNhP7TpnKbQcj3KMX
https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZLXocZV7wOOmrELy56TksI19hoTSKROLVk