c-mag

Dalo by rade zrobic c-maga jako ulepszenie doczepiane do broni?

Raczej dałoby radę, ale ktoś musi znać się na tworzeniu modeli, animacji i modyfikowaniu istniejących już modeli broni dla poprawnego wyglądu.

Magazynek.
http://www.class3weapons.com/betacmag/images/betacmag\_clear\_445x333.jpg

A czy ewentualnie laik mógłby się dowiedzieć co to jest c-mag??