Dalo by rade zrobic c-maga jako ulepszenie doczepiane do broni?
Raczej dałoby radę, ale ktoś musi znać się na tworzeniu modeli, animacji i modyfikowaniu istniejących już modeli broni dla poprawnego wyglądu.
A czy ewentualnie laik mógłby się dowiedzieć co to jest c-mag??