Coś dla koneserów...czyli błoga cisza

Dla wszystkich którzy łączą się ze mną w bólu…brak radosnej muzyki w TS2.

Poprawiony link

https://rapidshare.com/files/4175598019/sounds.7z

na wszelki wypadek zrobic kopie katalogu sounds, ale raczej nie powinno byc problemów.

Wypakowac do katalogu gamedata

1 polubienie

“Error. File not found”. Można prosić o reupload?

“Error. File not found”. Można prosić o reupload?

Małe szanse na reupland z 16 grudnia 2011.r