Dla mnie Intro wszech czasów ..
1 polubienie
Krew nie woda - R1A1(7a)
Chyba coś ci się zespoły pomyliły bo Wardrune zarzuciłeś.
Dorzucę to co trzeba do pierwszego postu.
