Dziennik testera.

NLC6 początek to mod u nas zapomniany, ale trwają prace nad drugą odsłoną pod tytułem…NLC 6: Путь к истине…

Można na YT obejrzeć filmiki z testów lokacji. Tutaj część 49…Darkscape…

http://www.youtube.com/watch?v=43ulmHiTMYc&feature=youtu.be

To czyli to kolejna część moda NLC6? Czy NLC6 w poprawionej wersji?

Dobre pytanie, ale by udzielić odpowiedzi trzeba przebrnąć przez obszerny temat na AMK.

Link…http://www.amk-team.ru/forum/index.php?showforum=39

Link od malakasa nie działa, obejrzałem więc kawałek filmiku i wynika z niego, że jest to dalszy ciąg poprzednika. Zaczyna się na biwaku myśliwych, tym samym na którym kończył się poprzedni. Jest nowa lokacja “Kiszka”, a na mapie wygląda jak przekrój jelita grubego . Komentarz nagrywającego filmik, dość negatywny do utrudnień moda. Ciekawe rozwiązanie z leczeniem psi omamu. Musi się znaleźć i rozpalić ognisko i wygrzać przy nim, lub raczyć się wódką lub energetycznym napojem. Komentuje też realistyczność roślinności. Ciekawy HUD inwentarza.
Będzie zabawa dla fajterów.

1 polubienie

@kondotier link działa tylko często jest błąd na tym forum. Jeżeli chcesz musisz kilka razy próbować. teraz po kilku podejściach wpuściło mnie na AMK. Niestety innego tam niema.

Poszukam jeszcze w sieci, ale AMK to najlepsza kopalnia wiedzy.

Tutaj jest bardzo dużo filmów z testów moda…http://stalker-world…orum/154-1805-1…a w poście nr 5 dużo fotek z lokacji “Kiszka Zony”.

Na razie nie mam ochoty się za niego zabierać, ale ten filmik uczący korzystania z inwentarza dobrze byłoby wkleić. Nawet nie znający rosyjskiego, oglądając go połapie się jak przekładać amunicję i środki medyczne z plecaka, do dużych i małych kieszeni. Nareszcie dano w modzie możliwość pozostawiania ciężkiego plecaka i działania tylko z tym co ma się w noszaku ( w tej kamizelce ). Noszak, to w terminologi wojskowej z czasów mojej wojaczki, coś co służy do noszenia zapasów amunicji, do szybkiego użycia. Po wykonaniu zadania plecak można z powrotem zabrać.
Będzie to pomocne tym, którzy się na ten mod zdecydują.

Ta część moda z filmików jest jeszcze w produkcji, a szkoda… ..można pograć tylko w pierwszą..NLC Początek.

Jak jest pełna nazwa tego NLC, bo go nie mogę znaleźć.

Ten który jest do grania to…NLC 6: Начало ..temat jest na forum…http://stalkerteam.pl/topic/5448-nlc-6mod-do-stalker-soc/

Ten o którym są filmiki jest jeszcze w produkcji i nazywa się…NLC 6: Путь к истине.

Poczytałem o nim. Znalazł się na liście oczekujących.