Farthest Edge (epizod pierwszy)

Czy ta ścieżka może tak wyglądać? zainstalowany zew mam na C, tak, wiem że nie można na C ale do E nie mam ścieżki bo kopia zewu jest wrzucona bezpośrednio na E w folder F, oczywiście mam Crasha przy próbie uruchomienia, jakieś rady?

  Jakoś dziwnie masz zainstalowaną tą kopię ZP.  To co nazywasz katalogiem F, ma z przodu ukośnik \F, jakim system oznacza katalog główny na dysku systemowym. A plik fsgame.ltx ( pierwsza linia ) pokazuje, że masz go na dysku systemowym.

Moim zdaniem, na dysku E: , powinieneś mieć zwyczajny katalog bez tego ukośnika z nazwą np. tylko Zew lub coś podobnego, a w nim przekopiowany Zew Prypeci, już bez swojego katalogu jaki ma na dysku C . Możesz mieć też na E katalog o stosownej nazwie, w którym dopiero umieścisz kopię ZP pod konkretnego moda. Kopię przemianuj na nazwę moda, aby mieć możliwość ewentualnie postawić drugiego moda też na ZP.

I w pliku fsgame.ltx w pierwszej linii zamiast tego C:\Program Files itd.. powinieneś mieć D:\Nazwa katalogu\nazwa moda. 

I wtedy postępujesz zgodnie z tym co masz w spojlerze INSTALACJA w #1

Cyt: W folderze z Farthest Edge otwórz plik fsgame.ltx i zmień ścieżkę systemową do czystego Zewu Prypeci na wskazującą folder z Farthest Edge.

Inaczej wytłumaczyć nie potrafię.

1 polubienie

“Przeleciałem” te trzy stronniczki wpisów i to już nawet przez pomagających jest nie do końca dobrze tłumaczone. Proszę bez emocji - ja tu merytorycznie.

Bum! Takie cudo, 21-szy wiek i zmutowany Król Ćwieczek w jednej postaci, lol - czyli

ZMIANA W PLIKU fsgame “FARTHEST EDGE. CZĘŚĆ PIERWSZA” NA OBRAZKU

Albo krótko. Zmiana w fsgame - tym w katalogu Farthest Edge - w pierwszej linii: game_root … na ścieżkę do oryginału Zew Prypeci. (Doprawdy nie wiem - dlaczego tu na końcu jest dodawane cokolwiek o ścieżce do FE.)

Link do stronki tego moda na stalker-mods.su. Ładnie, klarownie opisane, trochę alternatywnych zsyłek oraz jest dużo “poprawek” np. na sejwy gdziebądź.

https://stalker-mods.su/load/stalker_cop/stalker_zov_pripjati/farthest_edge_ehpizod_pervyj/1-1-0-5534

Jest pod tym linkiem zsyłka na repack: gra CoP + mod FE. Trzeba chwilę poczekać, aż się pokaże, choć “pisze”, że tylko dla zalogusiów.

Setup jest w czytelnej cyrylicy (:cry: @vidkunsen), wystarczy klikać “dalsze” i wskazać miejsce, kolejno, dla gry i dla moda. Instaluje całość - łącznie ze skrótami na pulpicie. W katalogu addony m.in. na zapisy bez ognisk, widocznych w pda ważnych NPC w pobliżu i kierunek GG na mapie. Mod “chodzi” b. grzecznie. Ze spolszczeniem - nie wiem, bo nie używałem.

Taka ciekawostka. Moje zakończenie. Kostropraw nie chciał zostawić Klina w bólu. Albo chciał jego broń. Nie wiadomo. Klinu R.I.P. Modu END.

Z powodu obecnej sytuacji, braku czasu i objętości modyfikacji rozwój projektu zostaje zamrożony.

Źródło