Możesz też pobrać z moje GD:
https://drive.google.com/file/d/1J-q9t9Cr77T5eiKhmLTh0r5zh8jcEOI4/view?usp=sharing
Poleży tam trochę chyba, że będzie mi potrzebne miejsce.
Możesz też pobrać z moje GD:
https://drive.google.com/file/d/1J-q9t9Cr77T5eiKhmLTh0r5zh8jcEOI4/view?usp=sharing
Poleży tam trochę chyba, że będzie mi potrzebne miejsce.
W dodatku to repack ![]()