Jak bronić się przed poltergaistami?

Jak w temacie, gdy są w pobliżu ginę, może są na to jakieś leki? nie znalazłem tutaj nic na ten temat, chodzi mi o te chodzące poltery, te co na tych rękach tak skaczą

Z tego, co pamiętam to zabija je się z dalekiej odległości, albo trzeba mieć mocną ochronę psioniczną.

2 polubienia

 no tak by było najlepiej ale one wyłażą z x18 i trzeba wejść do budynku żeby je ubić a jak wejdę to ginę, granatem akurat ciężko wycelować i tak trafić żeby akurat je ubić bo one raczej szybko chodzą a jak na złość nie mam broni z granatnikiem bo może tym by je ubił z większej odległości bo lepiej jest wycelować

Normalnie. Bierzesz Protectę, 2-3 strzały w zupełności wystarczą. Mutant niebezpieczny w starciu wręcz natomiast z daleka można go z łatwością ubić.