Jak długo gracie w moda.?

@cichy- ile mniej więcej godzin grałeś w tego moda?

@cichy- ile mniej więcej godzin grałeś w tego moda?

Od 17.06 -licząc średnio 2h, bo były dni bez zabawy, myślę, że ok 60 może więcej, wiele czasu ze słownikiem w dłoni. (no może 70…) Nie chcę skłamać.

To orientacyjnie 50-60 godzin na całego moda, to bardzo dużo. Policzyłem, że to 29 spolszczenie od tłumaczy Stalkerteam, więc następne, to mały jubileusz, wiem że Mietek kończy już pracować z jednym modem.