Może ktoś pomyśleć, że jestem dyletantem komputerowym i będzie mia rację, nie mniej jednak nie umiem się wylogować ze strony. Dodam coś od siebie na temat nowego wizerunku serwisu, jest takie przyslowie : Lepsze wrogiem dobrego :