Jak przejść Elektrownie ? ? ?

Witam , mam problem , otóż odrzuciłem projekt Świadomość-Z , więc muszę zaliczyć labirynt portali w elektrowni . Mam problem bo kręcę się w kółko a ostatni portal do którego udało mi dotrzeć wyrzuca mnie na łąkę i zabawa zaczyna się od początku . Oto screen ostatniego portalu , do jakiego udaje mi się dojść : http://c.wrzuta.pl/wi4918/ad53d9c3001e10cc499817df/ss\_porucznik%20borewicz\_02-15-09\_14-21-18\_(l12\_stancia\_2)?type=i&key=yfXFfuVHpn&ft=f

Czerwony kolor jest mój i tylko mój zastrzegam sobie prawo do używania go :)- Provokator

Ok. Specjalnie dla Ciebie, wysłałem kod i ściągnąłem poradnik z GryOnline.pl. Więc… ściągaj i do roboty :wink:

Download