Kombinezon główny

Zwracam się do naszych administratorów: @portals, @Agrael i @Meta

Mam propozycję lecz oczywiście decyzja będzie wasza:

Aby pod napisem “broń główna” w informacjach o profilu pisało “Kombinezon główny”. O tutaj:

Teraz wy podejmijcie decyzję i proszę napiszcie co wy na to

2 Likes

Zrobione.

2 Likes

Dzięki szefunciu :slightly_smiling_face: