Zwracam się do naszych administratorów: @portals, @Agrael i @Meta
Mam propozycję lecz oczywiście decyzja będzie wasza:
Aby pod napisem “broń główna” w informacjach o profilu pisało “Kombinezon główny”. O tutaj:
Teraz wy podejmijcie decyzję i proszę napiszcie co wy na to
