Kombinezony wolności

Wie ktoś jak zdobyć kombinezony wolności ??? Szczególnie zależy mi na takim jaki ma wujek Jar na stacji w janowie

1 Like

Mozoille firefox i google chrome mam,ale coś jest nie tak i niepodkreśla mi błędów.

I zainstalować Google Chrome, lub Mozille Firefox, podkreślają błędy ortograficzne.

często to przyczna mojego szybkiego psania.

To żaden powód. Możesz pisać powoli.

Wiem przyznaje pisać to ja poprwnie nie umiem i często to przyczna mojego szybkiego psania.

Prypciu

Prypeci… Czy ty kiedyś poprawisz swoją gramatykę?

spamować

Spamować, a spawnować to wielka różnica.

Jeśli chcesz w normalny sposób to możesz poszukać w Prypciu :smiley: ,ale zawsze możesz sciągnąć sobie spawn mod i spamować sobie kombinezony.

Nie chodziło mi o Egzo, ale podejrzewam że nic z tego nie będzie bo chyba dostępne są tylko te dwa… A korzystając z okazji,zapodał by ktoś skąd można wyhaczyć inne unikatowe kombinezony ?

To też zależy jaki chcesz mieć. Dają bodajże Powiew Wolności, a jeżeli ty chcesz Egzo Wolności to zapomnij.

To już zrobiłem… Jednak wciąż nie mogę dostać tego na którym mi zależy.

Popracuj trochę dla wolności, wszelakie PDA pytaj pierwsze Lokiego, a jeśli zdobyłeś PDA Markusa, fałszywego powinnościowca z Zatonu, to je też daj Lokiemu, a po pewnym czasie u Hawajczyka będziesz mógł kupić kombinezon Wolności, a także jeśli zdobędziesz odznaczenie Przyjaciel Wolności, jeden dostaniesz gratis :wink: