Wie ktoś jak zdobyć kombinezony wolności ??? Szczególnie zależy mi na takim jaki ma wujek Jar na stacji w janowie
Mozoille firefox i google chrome mam,ale coś jest nie tak i niepodkreśla mi błędów.
I zainstalować Google Chrome, lub Mozille Firefox, podkreślają błędy ortograficzne.
często to przyczna mojego szybkiego psania.
To żaden powód. Możesz pisać powoli.
Wiem przyznaje pisać to ja poprwnie nie umiem i często to przyczna mojego szybkiego psania.
Prypciu
Prypeci… Czy ty kiedyś poprawisz swoją gramatykę?
spamować
Spamować, a spawnować to wielka różnica.
Jeśli chcesz w normalny sposób to możesz poszukać w Prypciu
,ale zawsze możesz sciągnąć sobie spawn mod i spamować sobie kombinezony.
Nie chodziło mi o Egzo, ale podejrzewam że nic z tego nie będzie bo chyba dostępne są tylko te dwa… A korzystając z okazji,zapodał by ktoś skąd można wyhaczyć inne unikatowe kombinezony ?
To też zależy jaki chcesz mieć. Dają bodajże Powiew Wolności, a jeżeli ty chcesz Egzo Wolności to zapomnij.
To już zrobiłem… Jednak wciąż nie mogę dostać tego na którym mi zależy.
Popracuj trochę dla wolności, wszelakie PDA pytaj pierwsze Lokiego, a jeśli zdobyłeś PDA Markusa, fałszywego powinnościowca z Zatonu, to je też daj Lokiemu, a po pewnym czasie u Hawajczyka będziesz mógł kupić kombinezon Wolności, a także jeśli zdobędziesz odznaczenie Przyjaciel Wolności, jeden dostaniesz gratis ![]()