Kupno przedmiotów

Witam podpowie ktoś jak kupić przedmiot kwestowy z poziomu menu (jak to zrobić bo dziwne to, a i pisać się w tej tabelce nie da pffffffffffff)

@suchy1280 W ustawieniach musisz zaznaczyć opcję kupna za te 200tys. , a do okienka wpisuje się nazwę sprzętu tak jak ona ma “nazwę katalogową”. Np. wpn_itd dla broni. Kupić możesz tylko przedmioty kwestowe.

sorry ale nic nie działa a tym okienku nie da się nic napisać, (chciałem kupić aparat bo sprzedałem na początku he he) dziwne to, dobra dzięki, pozdrawiam

@suchy1280 Ten filmik na przyszłość pomoże Ci kupować przedmioty z menu. On pokazuje możliwość jaka pojawia się daleko w grze, kiedy będziesz przy Spełniaczu. Składasz odpowiednie życzenie i możesz kupować nie tylko kwestowe, ale wszystkie przedmioty jakie są w modzie, lecz już za 400 tys.

https://www.youtube.com/watch?v=FVSQ_hH-jy8

Miałeś problem z wpisywaniem. Z prawej strony okienka musi być EN ( liternictwo łacińskie ), a nazwa przedmiotu taka (chyba) jaka jest w nazwie z pliku przedmiotu.

Strona (po ros.) z wszystkimi nazwami (typu: af_ameba_slug) do OP 2.1

Nazwy OP 2.1 rus

1 polubienie