Pamiętasz morze zadanie od Welesa, w którym mamy zabić Pseudo-Giganta, no problem w tym ze zadanie kieruje nas na powierzchnie niedaleko opuszczonej wioski, tam ma swoje leży, na papierze morze i tekst wygląda ładnie ale w praktyce nie trzyma się kupy.
Dzięki, nie doszedłem do tego momentu, więc nie miałem okazji przetestować
Dodałem nową wersję spolszczenia.
Lista zmian:
- poprawiona treść zadania z pseudo-gigantem,
- 2 nowe przetłumaczone zadania dla Velesa (ds_veles_find_artefact_1 i ds_veles_find_artefact_2),
- 4 przeredagowane zadnia Sidorowicza, które były ewidentnie tłumaczone w Google tłumaczu,
- poprawki błędów.
Znienawidzony przez moderów Michael kończy pozostałe błędy LADC Extended przed ostateczną aktualizacją 2.30
Teraz jest 2.35, ale nie jest jasne, co i jak się zmieniło … wiadomo tylko ze jest więcej błędów.
Link do silnika prowadzi teraz do wersji z 25.05. Jeżeli pobieraliście silnik w przeciągu ostatnich 9 dni to macie najnowszą wersję, bo link się nie zmienił.
Na liście zmian nie ma niczego nowego.
Teraz jest wersja 2.39 LA DCE ;D
Co się stało z modem na polepszenie pogody czy tam nieba ?
8 godzin temu, Monolithalian napisał:
Co się stało z modem na polepszenie pogody
Jakim? Nazwa bo skąd mamy wiedzieć o jaki ci chodzi?![]()
51 minut temu, tom3kb napisał:
Jakim? Nazwa bo skąd mamy wiedzieć o jaki ci chodzi?
No właśnie nazwy nie pamiętam, ale był on związany z zmianą nieba na lepsze
@Monolithalian to weź odpal launchera i przejrzyj dostępne tam mody bo było trochę jakichś “weather” i “sky” modów.
Ja pamiętam np ten
Ale kij wie czy to akurat o to ci chodzi.
@Monolithalian jeszcze taki
8 godzin temu, tom3kb napisał:
@Monolithalian to weź odpal launchera i przejrzyj dostępne tam mody bo było trochę jakichś “weather” i “sky” modów.
Ja pamiętam np ten
Niebo, woda i pogoda ;) / Небо, вода, погода, туманы, аномалии, дым
Ale kij wie czy to akurat o to ci chodzi.
Szukałem własnie i nic nie znalazłem.
Ten mod poprawia pogode ale powoduje jakiś bug w którym npc nie ma.
Chyba do autora moda będę musiał napisać
Wszystko działa super… ALE!
Czy to normalne że gra pozwala mi zrobić zapis tylko w określonych punktach? I nie widać paska HP? Czy mod zawiera już PRM weapon pack-a?
Idzie to jakoś obejść? Gorąco pozdrawiam!
Możliwość zapisu tylko w obozach to celowe “utrudnienie” w wersji 1.4008. Czy zostanie to kiedyś zmienione - nie mam pojęcia.
PRM Weapon Pack z tego co widzę powinien być dostępny na tą wersję.
Co do paska zdrowia - nie mam pojęcia bo sam nie grałem. I raczej nie zagram póki ktoś nie przywróci opcji zapisu w dowolnym miejscu.
Link do silnika prowadzi teraz do wersji z 8.06. Jeżeli pobieraliście silnik w przeciągu ostatnich 6 dni to macie najnowszą wersję, bo link się nie zmienił.
Na liście zmian nie ma niczego nowego.
Gdy chciałem wyjąć nóż gra wywaliła mi do pulpitu
log:
FATAL ERROR
[error]Expression : pm->m_animations.size()
[error]Function : player_hud_motion_container::load
[error]File : player_hud.cpp
[error]Line : 90
[error]Description : motion not found [normal_knife_idle_bore]
@TheSoldy Błąd dotyczy braku animacji noża (folder meshes). Próbowałeś zmiany rodzaju oświetlenia? Instalacja prawidłowa? Dodawałeś jakieś modele NPC-ów?
@Anton_Gorodecki Zrobiłem reinstall i wszystko gra.
Braci stalkerska. Poratujcie bardziej tępego kolegę z zawiłościami instalacji wersji 4008.
Mam pliki podstawowe i podmieniam według scenariusza i klapa. Nie ma gdzie do ściągnięcia gotowej zrekompilowanej wersji?
No nie każdy jest expert w zabawie z plikami.
Zwłaszcza że finalnie jest to 9 paczek do poprzeklejania.
W kolejności :
upload to ladc14008 extenderd
aktualizacja silnika
paczka tekstur
fix game tutorials
FX sounds
ikony ekwipunku
LADCE enable dev 2.23
jakaś paczka z lepszymi cenami
polonizacja
i oczywiście instrukcja teoretycznie pomocna typu wywal przeklej
I teraz które najpierw i czemu po wykonaniu nic nie chce zaskoczyć?
A może kto wie gdzie lezy gotowa kompilacja na sieci?
Dobrej zony wszystkim
@Trux A zainstalowałeś wcześniej 1.4007 na czysto?
