Lost Alpha Developer's Cut Extended (1.4008)

Pamiętasz morze zadanie od Welesa, w którym mamy zabić Pseudo-Giganta, no problem w tym ze zadanie kieruje nas na powierzchnie niedaleko opuszczonej wioski, tam ma swoje leży, na papierze morze i tekst wygląda ładnie ale w praktyce nie trzyma się kupy.

Dzięki, nie doszedłem do tego momentu, więc nie miałem okazji przetestować

Dodałem nową wersję spolszczenia.
Lista zmian:

  • poprawiona treść zadania z pseudo-gigantem,
  • 2 nowe przetłumaczone zadania dla Velesa (ds_veles_find_artefact_1 i ds_veles_find_artefact_2),
  • 4 przeredagowane zadnia Sidorowicza, które były ewidentnie tłumaczone w Google tłumaczu,
  • poprawki błędów.
2 polubienia

Znienawidzony przez moderów Michael kończy pozostałe błędy LADC Extended przed ostateczną aktualizacją 2.30

https://vk.com/video-181213345_456239091

Teraz jest 2.35, ale nie jest jasne, co i jak się zmieniło … wiadomo tylko ze jest więcej błędów.

Link do silnika prowadzi teraz do wersji z 25.05. Jeżeli pobieraliście silnik w przeciągu ostatnich 9 dni to macie najnowszą wersję, bo link się nie zmienił.

Na liście zmian nie ma niczego nowego.

1 polubienie

Teraz jest wersja 2.39 LA DCE ;D

Co się stało z modem na polepszenie pogody czy tam nieba ?

8 godzin temu, Monolithalian napisał:

Co się stało z modem na polepszenie pogody

Jakim? Nazwa bo skąd mamy wiedzieć o jaki ci chodzi?:person_shrugging:

51 minut temu, tom3kb napisał:

Jakim? Nazwa bo skąd mamy wiedzieć o jaki ci chodzi?:person_shrugging:

No właśnie nazwy nie pamiętam, ale był on związany z zmianą nieba na lepsze

@Monolithalian to weź odpal launchera i przejrzyj dostępne tam mody bo było trochę jakichś “weather” i “sky” modów.

Ja pamiętam np ten

Ale kij wie czy to akurat o to ci chodzi.

1 polubienie

@Monolithalian jeszcze taki

1 polubienie

8 godzin temu, tom3kb napisał:

@Monolithalian to weź odpal launchera i przejrzyj dostępne tam mody bo było trochę jakichś “weather” i “sky” modów.

Ja pamiętam np ten

Niebo, woda i pogoda ;) / Небо, вода, погода, туманы, аномалии, дым

Ale kij wie czy to akurat o to ci chodzi.

Szukałem własnie i nic nie znalazłem.

Ten mod poprawia pogode ale powoduje jakiś bug w którym npc nie ma.

Chyba do autora moda będę musiał napisać

Wszystko działa super… ALE!

Czy to normalne że gra pozwala mi zrobić zapis tylko w określonych punktach? I nie widać paska HP? Czy mod zawiera już PRM weapon pack-a?

Idzie to jakoś obejść? Gorąco pozdrawiam!

Możliwość zapisu tylko w obozach to celowe “utrudnienie” w wersji 1.4008. Czy zostanie to kiedyś zmienione - nie mam pojęcia.

PRM Weapon Pack z tego co widzę powinien być dostępny na tą wersję.

Co do paska zdrowia - nie mam pojęcia bo sam nie grałem. I raczej nie zagram póki ktoś nie przywróci opcji zapisu w dowolnym miejscu.

Link do silnika prowadzi teraz do wersji z 8.06. Jeżeli pobieraliście silnik w przeciągu ostatnich 6 dni to macie najnowszą wersję, bo link się nie zmienił.

Na liście zmian nie ma niczego nowego.

Gdy chciałem wyjąć nóż gra wywaliła mi do pulpitu

log:

FATAL ERROR

[error]Expression : pm->m_animations.size()
[error]Function : player_hud_motion_container::load
[error]File : player_hud.cpp
[error]Line : 90
[error]Description : motion not found [normal_knife_idle_bore]

@TheSoldy Błąd dotyczy braku animacji noża (folder meshes). Próbowałeś zmiany rodzaju oświetlenia? Instalacja prawidłowa? Dodawałeś jakieś modele NPC-ów?

@Anton_Gorodecki Zrobiłem reinstall i wszystko gra.

1 polubienie

Braci stalkerska. Poratujcie bardziej tępego kolegę z zawiłościami instalacji wersji 4008.

Mam pliki podstawowe i podmieniam według scenariusza i klapa. Nie ma gdzie do ściągnięcia gotowej zrekompilowanej wersji?

No nie każdy jest expert w zabawie z plikami.

Zwłaszcza że finalnie jest to 9 paczek do poprzeklejania.

W kolejności :

upload to ladc14008 extenderd

aktualizacja silnika

paczka tekstur

fix game tutorials

FX sounds

ikony ekwipunku

LADCE enable dev 2.23

jakaś paczka z lepszymi cenami

polonizacja

i oczywiście instrukcja teoretycznie pomocna typu wywal przeklej

I teraz które najpierw i czemu po wykonaniu nic nie chce zaskoczyć?

A może kto wie gdzie lezy gotowa kompilacja na sieci?

Dobrej zony wszystkim

@Trux A zainstalowałeś wcześniej 1.4007 na czysto?