Misery The Armored Zone 1.7 crash

@Dr_Sztychowka a porada parę postów wyżej odnośnie tego errora z amunicją i koniecznością gry na statyce przetestowana?

Plus drivery do grafiki.

@tom3kb Ja zawsze jaki mod to by nie był to gram na oświetleniu statycznym, próbowałem wszystkie możliwe oświetlenia i to samo, detale mam zawsze na najwyższym, też zmieniłem raz na najmniejsze.

Ja mam kartę graficzną tak starą, że już nawet nie można jej zaaktualizować. Jak próbuje to po chwili pokazuje mi że mam za starą kartę graficzną.

Moja karta graficzna to: ATI Radeon HD 5770