To była by ciekawa forma akcji, miała być podobno w początkach stalkera ale wiadomo jak wyszło. Co do multi nie jara mnie on w cale. Ciągle te pieprzone najomniki i psychole od wolności
Zamiast Powinność i Wolność albo Bandyci i Stalkerzy.
Wlasnie wpadlem na pomysl, ze moznaby zrobic tryb przetrwania. Kilku stalkerow broni sie przed kolejnymi falami mutantow + kupowanie nowych broni, zbroi, amunicji itp.
Coś na kształt “Operacja Skała” w Tales of Valor?
Nie wiem. Nie gralem w to.
Wlasnie wpadlem na pomysl, ze moznaby zrobic tryb przetrwania. Kilku stalkerow broni sie przed kolejnymi falami mutantow
Przedsmak czegoś takiego jest w Sigerous Mod do CoP .Bronimy razem z kilkoma stalkerami statku Noego na Zatonie przed kolejnymi falami mutantów .Ekstremalna sprawa hehe