Multi w Stalkerze 2

To była by ciekawa forma akcji, miała być podobno w początkach stalkera ale wiadomo jak wyszło. Co do multi nie jara mnie on w cale. Ciągle te pieprzone najomniki i psychole od wolności :wink: Zamiast Powinność i Wolność albo Bandyci i Stalkerzy.

Wlasnie wpadlem na pomysl, ze moznaby zrobic tryb przetrwania. Kilku stalkerow broni sie przed kolejnymi falami mutantow + kupowanie nowych broni, zbroi, amunicji itp.

Coś na kształt “Operacja Skała” w Tales of Valor?

Nie wiem. Nie gralem w to.

Wlasnie wpadlem na pomysl, ze moznaby zrobic tryb przetrwania. Kilku stalkerow broni sie przed kolejnymi falami mutantow

Przedsmak czegoś takiego jest w Sigerous Mod do CoP .Bronimy razem z kilkoma stalkerami statku Noego na Zatonie przed kolejnymi falami mutantów .Ekstremalna sprawa hehe