Nasze zdjęcia

Wrzucajcie tutaj swoje zdjęcia.

Oto ja :stuck_out_tongue: :

Tylko się nie śmiejcie :smiley:

No pewnie.Ale chciałbym się wybrać gdzieś na jakiś “zlot” fanów albo larp.Oczywiście nie za daleko i w okolicach Bydgoszczy.
S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl jest najbardziej klimatyczny.
Tylko minusem Gry (według mnie) nie dopracowali Gry.

Cześć. Widzę, że kolega też lubi takie klimaty :slight_smile:

Jestem nowy na forum.

No cóż , to ja. Zdjęcie nie najnowsze ale innego nie znalazłem w zakątkach dysku twardego.

Tak jakoś sprzed roku ja ogólnie mam mało fotek bo ciągłe sam robię zdjęcia i zawsze nie zdążę wskoczyć w robione hihihihi. A to w robocie jak coś :-/

Nie aktualne, może sprzed dwóch tygodni, ale słuchawki stare.