Wrzucajcie tutaj swoje zdjęcia.
Oto ja
:
Tylko się nie śmiejcie ![]()
No pewnie.Ale chciałbym się wybrać gdzieś na jakiś “zlot” fanów albo larp.Oczywiście nie za daleko i w okolicach Bydgoszczy.
S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chernobyl jest najbardziej klimatyczny.
Tylko minusem Gry (według mnie) nie dopracowali Gry.
Cześć. Widzę, że kolega też lubi takie klimaty ![]()
Tak jakoś sprzed roku ja ogólnie mam mało fotek bo ciągłe sam robię zdjęcia i zawsze nie zdążę wskoczyć w robione hihihihi. A to w robocie jak coś :-/