Nie mogę włączyć gry

-----loading c:\program files (x86)\steam\steamapps\common\stalker call of pripyat\gamedata\configs\system.ltx
-----loading c:\program files (x86)\steam\steamapps\common\stalker call of pripyat\gamedata\configs\system.ltx
Initializing Engine...
Starting INPUT device...
Loading DLL: xrRender_R2.dll
Loading DLL: xrRender_R3.dll
refCount:m_pAdapter 1
Loading DLL: xrRender_R4.dll
command line 
Executing config-script "user.ltx"...
 
FATAL ERROR
 
[error]Expression    : sz<(tgt_sz-1)
[error]Function      : IReader::r_string
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\FS.cpp
[error]Line          : 426
[error]Description   : Dest string less than needed.
 

stack trace:

gdy włączam stalker zew prypeci to się włącza i po chwili wyłącza a w logu jest taki błąd proszę o pomoc plz.

To czysta podstawka, czy już po modowych przejściach? Coś dodawałeś? Mogą to być pamiątki po modach. W necie radzą reinstal podstawki.

 

1 polubienie

Tak miałem sgm 2.2 wgrane do copa ale nie mogę znaleść reinstala mógł byś podlinkować? 

Odinstaluj Zew normalnie, a potem wywal to co zastało w folderze ręcznie.

No a potem instalacja od nowa.

2 minuty temu, tom3kb napisał:

Odinstaluj Zew normalnie, a potem wywal to co zastało w folderze ręcznie.

No a potem instalacja od nowa.

robiłem tak kilka razy ale nic i nic nie zostaje w folderze oprócz. Zainstaluje jeszcze raz i dam screena co jest w folderze