Nazwa: "Новый Сюжет 4 от dan_a + “Реанимация” Хемуль36рус
Twórca: Хемуль36рус, dan_a
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004
Data premiery: 29.12.2012r.
Autor spolszczenia:
OPIS:
Spoiler
ZMIANY:
No co, dawno graliście w Nową Fabułę 4, a może i nie graliście w ogóle, no to Wam proponuję zagrać w niego. Obecnie wygląda już inaczej w temacie klimatu i innych sztuczek.
Postarałem się zrobić jak najwięcej przeszkód, po to by było ciekawiej i trudniej grać. Również po to by nie wejść do Baru z całą walizką pieniędzy, a na sprzedaży nie szło się wzbogacić… mi osobiście wypadło wrócić na przykład kilka razy z Doliny Mroku do Baru i znosić graty, ale gdy kombinezon był już rupieciem to wszystkie pieniądze poszły na jego remont. Na domiar złego w modzie są kradzieże.
Dodany bioradar od Charsi, pogoda od Петки Анальгина z SWTC gold, broń w zasadzie wymieniona, schowki Kostii.
Dodatkowo zmienione…
AI, dźwięki otoczenia, utwory i dowcipy przy ognisku, nowe modele artów i NPC.
Spacerujcie nocami, być może zobaczycie kometę… (przelatuje około północy.)
Mutanty będą silniejsze i teraz silniejszy będzie zjadał słabszego… (ciekawie wygląda, kiedy dzik gania po polu ślepego psa.)
Rozrywanie ciał, cząsteczki, udźwiękowienie mutantów i wiele drobnych, ale widocznych zmian,… krótko mówiąc grajcie i patrzcie.
Poprawiony usuwacz trupów.
W ogóle starałem się zrobić rozgrywkę bardziej skomplikowaną i ciekawszą,
Uczciwie mówiąc, sam grałem w ten podstawowy mod kilka lat temu i teraz po zmianach wszystko jest nowe i ciekawe.
Taki krótki opis, a Wam już przyjdzie zdecydować czy grać, czy też nie..
W zależności od posiadanego komputera można grać na statycznym lub dynamicznym oświetleniu.,
Parę rad, szczególnie dla tych co będą grać po raz pierwszy…
Danowi lepiej rzeczy nie oddawać, ten gad wiele nie zwróci, jest chciwy.
Żwawego uratować za wszelką cenę, jeżeli on zginie nie będzie Kostii, a w schowkach rozrzuciłem potrzebne rzeczy.
W archiwum będzie bind skrypt, to na wypadek gdyby trup w podziemiu znikł, ale przechodziłem i wszystko było na miejscu.
Schowki chowajcie jak można najlepiej, inaczej jak mówiłem podprowadzą razem z zamkiem, granat w nie kładźcie, niech da nauczkę złodziejowi.))
//
W przypadku wylotu podczas handlu idziemy do config \ weapons, szukamy config granatów… f1 i rgd_5 ..w linii… ef_weapon_type = 9 zmieniamy na 10.
SCREENY:
Spoiler
WIDEO:
LINK DO POBRANIA:
Spoiler
MOD (wszystkie poprawki):
- Yandex: [KLIK]
- Magnet url:
Spoiler
magnet:?xt=urn:btih:26EA20C7994D4D85717924A74BD694D6B4155075&tr=http%3A%2F%2Fbt2.t-ru.org%2Fann%3Fmagnet&dn=%5BMods%5D%20%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D1%8B%D0%B9%20%D0%A1%D1%8E%D0%B6%D0%B5%D1%82%204%20%D0%BE%D1%82%20dan%20a%2B%20%22%D0%A0%D0%B5%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%22%20%D0%A5%D0%B5%D0%BC%D1%83%D0%BB%D1%8C36%D1%80%D1%83%D1%81%20(%D0%A1%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B5%D1%80%20%D0%A2%D0%A7.)%20%5B1.12%5D%20%5BRUS%5D
MOD:
PATCH:
- Patch 0.1: [KLIK]
ŹRÓDŁO: