Nowa ścieszka dźwiękowa

Witam chciałbym poprosić o poradę.

Jak zrobić całkiem nowy soundtrack do stalkera mam na myśli wszystkich Stalkerów pamiętam że kiedyś ściągnołem soundtracka z painkillera do Zewu i działał rewelacyjnie chciałbym zrobić nowy tylko z klasyką kina jest taka możliwość by mi pomoć . Z góry dziękuje