Oblivion Lost Remake 2.5

Witam,

Ma ktoś działający link do addonu, który pozwala na ładowanie amunicji bezpośrednio z ekwipunku?

Szkoda, że link był tylko z naszego serwera, bo chyba zdechł. W każdym razie nie mogę znaleźć innego. Może w tym przypadku przyda się @vidkunsen.

Witam,

Problem rozwiazął się sam, bo znalazłem tego addona na starym dysku podczas czyszczenia.Wrzucilem na google drive’a dla potomnych .

https://drive.google.com/file/d/15-9CmKpg1N9Ga9FmxCg4-bqRkqvcyHmc/view?usp=sharing

3 polubienia
Spoiler

Wczytywanie tekstur…

FATAL ERROR

[error]Expression : fatal error

[error]Function : CRender::texture_load

[error]File : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\Texture.cpp

[error]Line : 295

[error]Description :

[error]Arguments : Can’t find texture ‘lmap#132_1’

Wywala mnie z gry, po wejściu do Baru.

Pobrałem fix17, potem 19, a następnie pobrałem dodatek graficzny ze strony “centrum zony”.

W menu na dole ekranu mam fix 19, a na tle menu mam “dostosowane do fix 46”.

Pisać do nich, czy ktoś z forum jest wstanie pomóc?

Co jest Panowie, nikt nie ma pomysłu? Średnio chce mi się wszystko jeszcze raz przechodzić. Spróbuje to zainstalować z fixem 46 i przenieść zapisy, ale jak się nie uda to do anomalii wskocze

@Sin_member chcesz grać to instaluj co było dostosowane do wersji PL, czyli stanęliśmy na fiksach 19? Jak nawrzucasz jeszcze jakieś mody graficzne to powodzenia. W tym modzie mnie wkurzało, że baba żaba co chwilę wypuszczała jakiś fix 27,36,78 i kij wie co kto tam robił. Ja sobie przeszedłem na jednym z pierwszych fixów z spolszczeniem i problemów nie było.

1 polubienie

1 godzinę temu, tom3kb napisał(a):

@Sin_member chcesz grać to instaluj co było dostosowane do wersji PL, czyli stanęliśmy na fiksach 19? Jak nawrzucasz jeszcze jakieś mody graficzne to powodzenia. W tym modzie mnie wkurzało, że baba żaba co chwilę wypuszczała jakiś fix 27,36,78 i kij wie co kto tam robił. Ja sobie przeszedłem na jednym z pierwszych fixów z spolszczeniem i problemów nie było.

Pobrałem fix 46, przeniosłem zapisy i działa jak narazie. Zobaczymy później

Nie no, Panowie tragedia jakaś. Kupuje auto, jest problem żeby wyjechać bo przód i tył mam zastawiony przez textury, jednak wkońcu się udało, ale co się okazuje? Samochód max 13km/h jedzie, biegi nie działają. Z buta przez bar do magazanów, a potem cofka na jantar.

Bardzo fajny jest też skok, mały płotek a nasz aktor nie potrafi go przeskoczyć

W misji od naukwoca z Jantaru, który zleca nam odnalezienie 2 prototypów do hełmu PSI, trzeba jeszcze mu dostarczyć “grawigune”. Co to do cholery jest? Artefakt jakiś? Patrzyłem już w poradnikach, ale nic nie widze

Grawigun, to nie chodziło czasem o tą strzelbę na śruby którą dostajemy w X-18 od przyjaznego zombiaka? Dawno grałem to do końca nie pamiętam, ale to chyba o to chodziło. Ewentualnie o artefakt grawitacyjny, którym można przenosić przedmioty.

1 polubienie

Ta to była ta giwera, były jej bodajże dwie sztuki, oprócz zombiaka jeszcze gdzieś można było ją dostać chyba.

Samochodami to chyba tylko w Lost Alpha dało się w miarę normalnie jeździć. W innych modach to albo jechały do tyłu, albo właśnie tak ociężale. Pomagało skierowanie ich na północ, zapisanie i wczytanie. Może i tutaj zadziała.

A skok sobie podnieś w plikach, chyba w pliku actor się to robi.

Dzięki panowie, ale pojawia się nowy problem. Doktor na bagnach zlecia nam misje: iść do chaty rybackiej i przyprowadzić stalkera. Problem w tym że nikogo tam nie ma, a to na pewno to miejsce (widziałem na yt)

Wczytałem wejście na bagnach od nowa i doszedłem do tego momentu i dalej nic.

Przejdę gre bez tej misji?

Edit: Postanowiłem wyjść z bagien i spróbować przejść gre bez tej misji i gdy się zbliżałem do tego mostu, to z dala widze właśnie tego stalkera, który biega w tej okolicy w tą i we te jak głupi …

ja mam podobny problem co .D.u.c.h. - M.K. - przy wyborze trudności rozgrywki nie mogę dalej iść - klikam i klikam i nic.

Proszę o pomoc.

ja mam podobny problem co .D.u.c.h. - M.K. - przy wyborze trudności rozgrywki nie mogę dalej iść - klikam i klikam i nic.

Proszę o pomoc.

ja mam podobny problem co .D.u.c.h. - M.K. - przy wyborze trudności rozgrywki nie mogę dalej iść - klikam i klikam i nic.

Proszę o pomoc.

ja mam podobny problem co .D.u.c.h. - M.K. - przy wyborze trudności rozgrywki nie mogę dalej iść - klikam i klikam i nic.

Proszę o pomoc.

Witam. Potrzebuję pomocy. Utknąłem na zadaniu dla Profesora. Zadanie polega na przyniesieniu mu dwóch prototypowych urządzeń do PSI-ochrony. Po wręczeniu profesorowi urządzeń zadanie nie zalicza się - tracimy urządzenia, ale w PDA dalej, od nowa widnieje zadanie, żeby je znaleźć i wręczyć. Wyczytałem też na forum, że w celu zaliczenia zadania oprócz tych dwóch prototypów potrzebny jest też gravi-gun i artefakt kinetyczny. Problem w tym, że artefakt tracimy w chwili, kiedy dostajemy w Laboratorium od Nestora wisiorek , który jest konieczny do tego, aby się dostać do bunkra Profesora. To jest przecież jakaś niedorzeczność. O co tutaj chodzi i co tu niby należy zrobić?

Podjąłem próbę gry dalej z nadzieją, że znajdę może taki sam artefakt gdzieś dalej, przy jakiejś innej misji. Nadzieja wiąże się z misją zdobycia trucheł wron dla przywódcy frakcji “Grzech”. Tylko probvlem w tym, że tych wron nie da się w żaden sposób zestrzelić. Nie daje rady śrut, granat (nie ma opcji regulacji czasu wybuchu). W związku z tym mam pytanie -w jaki sposób można w ogóle te worny pozyskać? Czy ktoś gra jeszcze w tego moda dzisiaj? Czy w ogóle jest sens grać w niego ze względu na wspomniane wyżej zjawiska?

Co do tych wron, to np. na Magazynach Wojskowych, stojąc na tym wiadukcie, nad Tobą będzie latało stadko wron. Przypatrz się tym wronom, które jakby niżej latały i wtedy strzelaj seriami, ale nieco przed nimi. Nie muszą to być akurat te wrony, mogą być zestrzelone w innym miejscu. Zapisz sobie grę, bo sporo amunicji na to potrzeba, bo nie za każdym razem Ci się uda strącić te ptaszysko. Bodajże pięć sztuk potrzeba, ale nie mam teraz pewności. Ile trzeba, masz zapisane w PDA. Powodzenia i nie poddawaj się, bo mod zacny.

1 polubienie

Udało mi się w końcu zestrzelić te wrony, ale… to wszystko na nic, bo po ich wręczeniu przywódcy grzechu i pozyskaniu poszukiwanych dokumentów, gdy docieram do dowódcy Czystego nieba misja nie zalicza się - nie ma dialogu. Już któryś raz z rzędu taka sytuacja… A swoją drogą artefaktu jak nie było tak nie ma i co za tym idzie dalszej rozmowy z profesorem. Obawiam się że gdzieś musiałem coś pominąc albo zrobić źle czy w złej kolejności i przez to scenariusz nie idzie dalej. Tylko co, jak i gdzie to już sam diabeł tylko wie… Obawiam się, że to jest mod typu zgaduj zgadula, co autor miał na myśli i nie jest wystarczająco jasno powiedziane co i kiedy zrobić. Nie chcę się piąty raz cofać pół gry wstecz i daję sobie z tym spokój…

W dniu 1.12.2024 o 16:50, aaa1112 napisał(a):

Problem w tym, że artefakt tracimy w chwili, kiedy dostajemy w Laboratorium od Nestora wisiorek , który jest konieczny do tego, aby się dostać do bunkra Profesora.

Dobrą metodą na nie utracenie dobrych rzeczy przy wchodzeniu w jakieś miejsce (oczywiście, jeśli w danym momencie nie są potrzebne do wykonania tam zadania), jest pozostawienie artefaktów, czy jakichś innych ważnych rzeczy w plecaku, który zostawiamy w jakimś ustronnym lub niedostępnym miejscu. Ja w tym modzie tak robiłem - zapis, wchodzenie w dane miejsce, a jak mi coś tam zniknęło, lub ważny artefakt zmienił się w Brukowca 9nie zawsze tak się dzieje), to wczytałem zapis i pozostawiałem ważne rzeczy i wtedy dopiero tam właziłem. Cofnij się w zapisach, zastosuj tę metodę, a wtedy poczujesz ulgę i będziesz miał tę satysfakcję, że mimo cholernych trudności, jednak poradziłeś sobie. Bądź wytrwały, w życiu też to się przydaje…

1 polubienie

Metoda w/w jest przeze mnie stosowana prawie w każdym modzie.

Staram się mieć schowek na każdej lokacji gdzie zostawiam chwilowo zbędne bambetle.