Oddział w Rudym Lesie

Panowie gram czystym niebiem i dostałem po misji zabicia Strieloka, kolejne żeby znaleźć zaginiony oddział w rudym lesie. Chyba cały zbiegałem i radar też i nie mogę ich znaleźć. Gdzie oni się schowali. Jak narazie nie miałem żadnych błędów w misjach i myślę, że tutaj też nie ma. Ogólnie po misji zabicia Strieloka barman ani Sidorowicz za bardzo kolejnych głównych stanowiących krzyż fabuły misji nie dają? Pozostaje wykonywać misje doktora o tajemnicach zony?

52 minuty temu, Charciarz napisał:

żeby znaleźć zaginiony oddział w rudym lesie

52 minuty temu, Charciarz napisał:

Ogólnie po misji zabicia Strieloka barman ani Sidorowicz za bardzo kolejnych głównych stanowiących krzyż fabuły misji nie dają?

Niestety, nie pamiętam.