wejdź sobie do tego działu, mody spolszczone
i masz wszystko rozpisane, kto z kim i w ogóle zrobił kawał dobrej roboty z tym podsumowaniem
wejdź sobie do tego działu, mody spolszczone
i masz wszystko rozpisane, kto z kim i w ogóle zrobił kawał dobrej roboty z tym podsumowaniem
ma rację. Najlepiej skorzystać z katalogu modów i sprawdzić, a poza tym przy każdej wstawce moda dodajemy autora spolszczenia.
Dzięki . To kawał dobrej roboty ze strony . Jak widać, w Stalker Team, mamy sporo ludzi kutych na cztery łapy.
A jest możliwość, aby te odznaki zmieniły lokalizację z profilu do awataru? W nim jest miejsce po dawnych śrubach. Sam chętnie moje odznaki bym zobaczył właśnie w nim. Bo teraz, to są tak naprawdę, na wpół ukryte. Ilu z forumowiczów zagląda do profili?
TERAZ po 5 latach te odznaki to już nie są TE odznaki
. I jakby nie patrzeć nie działają.
Kto odpowie na pytanie z jakiego powodu odznaki nie są aktualizowane ?? Gdzieś wpadło mi w oko, że to powinno się dziać niejako z automatu… tak podobno działa Discourse.
Super odkop
pewnie dlatego, że nikt tego nie aktualizuje i w sumie nikogo to za bardzo nie interesuje. Kiedyś to faktycznie wszystko hulało teraz jest stagnacja. Mam nadzieje, że pomogłem.
Drugie zdanie jest niezrozumiałe ?
Czytałem kiedy jeszcze można tam był wejść forum etc. Discourse. To powinno się dziać z automatu…chyba , że ktoś to zablokował. Takich osób jest niewiele.