Uważam, że warto pomyśleć nad nową aktualizacją strony. W każdym razie mam parę pomysłów.
Może zacznijmy od logo forum oraz tła. Wiem, że są wśród nas osoby, które nie za bardzo chcą się z nim rozstawać. Więc może warto pójść inną drogą ?
@portals Czy byłaby możliwość wykorzystania motywów strony ? W skrócie: Dać do wyboru dwa motywy - z aktualnym wyglądem strony i zupełnie nowy, zawierający inne logo oraz tło strony. @Szczepan9205 podsunął mi taki pomysł i według mnie to strzał w dziesiątkę, bo każdy będzie zadowolony.
Przypominam, że @Anton_Gorodecki kiedyś zaproponował takie banery zawierające logo:
Dodam jeszcze propozycje od @Suseł:
Tło też musi być odpowiednie. Najlepiej jakiś ładny widoczek:
Jednak najpierw trzeba poczekać na @portals i dowiemy się, czy jest to w ogóle możliwe.
A teraz druga sprawa. Dźwięk PDA ze stalkera jako przychodząca PW na forum. Da się coś takiego zrobić ![]()














