Pościg za świętami 2: w oczekiwaniu na cud...

Tytuł moda: Погоня за Праздником 2: В Ожидании Чуда…
Autorzy: TQM Team
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0005 (nie testowane na 4 i 6)
Data premiery: 07.01.2019r.
Autor spolszczenia:

 

OPIS:

Spoiler

Kontynuujesz grę jako stalker Senka - miłośnika przygód. Zaleca się przejść przez pierwszą część modyfikacji przed rozpoczęciem tej modyfikacji (aby zrozumieć fabułę).

 

SCREENY:

Spoiler

 

WIDEO:

Spoiler

https://www.youtube.com/watch?v=JG6tuvYSsKU

 

 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

MOD:

 

ŹRÓDŁO:

ap-pro.ru

stalkerportaal.ru

 

Техническая информация:

  • Тестировалось на 1.0005 патче, но вероятно подойдёт для 4 и 6;
  • 5 новых локаций (одна из локаций из первой части, немного изменена);
  • Качественный оружейный пак, более 15 видов оружия;
  • Помимо основного сюжета присутствуют побочные квесты;

ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ!!!

  • Играть ТОЛЬКО на СТАТИЧЕСКОМ освещении. Связано с игрушками на ёлке.

Informacja techniczna:

Testowany mod na 10005, działa też na 10004 i 10006

5 nowych lokacji - 1 z pierwszej części

Paczka broni - 15 dodatkowych

Oprócz scenariusza nowe kwesty

! grać tylko na statycznym oświetleniu.

No i kolejny mod  do spisu zaliczonych. Podobnie jak ten zeszłoroczny, stanowi bardzo miłą rozrywkę. Taki mod na jedno posiedzenie. Ale zamiast dużo pisać, dam screeny które powiedzą same za siebie.

        Zaczynamy w tej wiosce, na ciężkim kacu …                                    … aby już za chwilę znaleźć się w kanałach.

I tak mając tylko TT ze znikomą ilością amunicji, kilka apteczek i bandaży, będąc wiecznie głodnym, a żarcia jak na lekarstwo, raz pod ziemią, raz nad ziemią, walcząc ze znanymi, ale też nowymi mutantami dążymy do celu. Dorwać drania, który nas oszukał.

Spoiler

Kiedy wracamy z odzyskaną skrzynką, wcale nie jest łatwiej.

Spoiler

W końcu jednak docieramy do naszej wioski i idziemy się rozgrzeszyć.

“Rozgrzeszenia” udziela nam dobry stary znajomy i daje nam klucz do przyniesionej walizki. Co w niej było, dowiedz się grając.

 

Idziemy na bazę stalkerów i świętujemy Nowy 2019 Rok. Trzeba pamiętać, że w prawosławiu obowiązuje kalendarz juliański, w stosunku do używanego u nas, ma 2 tygodnie przesunięcia. Czyli mod jest w odpowiednim terminie.

Poprzednią częścią moda był zafascynowany jeden z aktualnych tłumaczy. Przetłumaczył go. Może i ten przypadnie mu do gustu.

Mod był testowany na v.1.0005, ale autorzy twierdzą, że na v.1.0004 i v.1.0006 też powinien działać poprawnie. A że lokacje w tym modzie są nowymi, choć momentami przypominają już nam znane, nudy nie będzie. No i grafika dopieszczona.

Kto może, ten orze.

Zrobiłem spolszczony ekran menu, dodając równocześnie tło pod opcje. Na oryginale są na tle ozdobionej choinki i są mało czytelne.

Kto zechce, może sobie podmienić.

ui_mainmenu.dds (512 KB)

Gdyby komuś przy uruchamianiu moda przytrafił się wylot, to należy wg takiego adresu

gamedata\sounds\swmt_sounds\ŔĘ\ak47_shot1.ogg

To nazwę katalogu AK należy zmienić na ŔĘ  . I będzie grało.

 

Kwiczące pająki? Sacharow w kombinezonie! się dzieje na kacu! ;) 

Nowy rok 2019:

 

Udana kontynuacja poprzedniej części. Krótka fabuła, przyjemna rozgrywka i nowe mutanty.