Hej mam problem z grą kiedy klikam prawy jak i lewy przycisk myszy kamera przeskakuje w losowe miejsca mam Stalkera z steama z wgranym spolszczeniem (ręcznie)
Hej mam problem z grą kiedy klikam prawy jak i lewy przycisk myszy kamera przeskakuje w losowe miejsca mam Stalkera z steama z wgranym spolszczeniem (ręcznie)