Keron
February 4, 2015, 2:03pm
1
Witam posiadam sprzęt który na spokojnie zapewnia 60+fps podczas gry na Rozszerzonym oświetleniu mam chodzący przedemną cień i cienie wyglądają jak by sie co pól sekudny zmieniały.
Co zrobić Posiadam Najnowsze sterowniki do karty graficznej AMD 14.12 Omega
r2_sun_near 10
r2_sun_near_border 1
Wpisujesz te komendy do konsoli po kolei.
1 Like
Keron
February 4, 2015, 5:53pm
3
Ok spróbuje.
Jest jeszcze jeden problem gra na Max ustawianiach lub wcześniej podanym rozszerzonym oświetleniu sama się wyłącza.
i muszę ręcznie zamykać proces
spróbuje sterowniki przeinstalować.
gawron
February 4, 2015, 5:57pm
5
Ten cień , prześladuje także moje Czyste Niebo , ale tylko na wersji od CD - ACTION . Spróbuję skorzystać z porady .
Keron
February 4, 2015, 7:35pm
6
Ja posiadam wersję pudełkową premierową
Zaraz sprawdze wlaśnie system odnowa postawiłem.
Pomogła reinstalacja systemu na DX 10 + complete gra wygląda pięknie.
Jakie mody graficzne istnieją do Czystego nieba ?
tom3kb
February 4, 2015, 7:55pm
7
Zajrzyj do działu modów, np complete no i mystery (to takie Misery tylko do czystego nieba)
gawron
February 4, 2015, 7:56pm
8
Zerknij do tego tematu :http://stalkerteam.pl/topic/4483-mystery/ , moim zdaniem ciekawa zmiana grafiki .