Problem z grafiką (negatyw)

Witam. Zainstalowałem sobie najnowsze wcielenie Gammy i mam mały problem. Grafika wyświetla się jak “negatyw” mam mgłę której nie mogę wyłączyć. Nie jestem w stanie grać przez to. Nie wiem je szukć podobnych tematów. Może ktoś pomoże?