Problem z teksturami nieba

Niebo jest rozmazane i nie wiem jak to naprawić. Gra jest oryginalna. Dane sprzętu: procesor: AMD Athlon 2200+, 1 Gb ram, karta graficzna: NVIDIA GeForce 6200

Proszę o pomoc!

nam do tego jeszcze fotke: http://www.bankfotek.pl/view/908582

Gadałem z Nim na gg i problem nie występuję w innych grach a nawet w innych stalker’ach

Czyli co mam zrobić? Chodzi mi o to by to wyeliminować

Minimalne:
Procesor: Pentium 4 2 GHz lub AMD Athlon XP 2200 +
Pamięć: 512 MB RAM
Dysk twardy: 10 GB wolnej przestrzeni na HDD
Karta graficzna: 128 MB pamięci kompatybilna z DX 9c
@Godzio wymagania minimalne niby spełniasz
…masz wszystkie sterowniki najnowsze jakie są w systemie ?
…Ile pamięci ma ta grfika GF 6200.?
…grasz i znika tekstra, czy w ogóle nie da rady grać.?

Chyba czeka cię reinstalka. Spróbuj przeinstalować w większości przypadków pomaga.

Sterowniki mam najnowsze.

Hmmm…mój kolega miał ostatnio taki podobny problem(u niego wszystkie tekstury w stalkerze były zabarwioe na żółto).Była to wina sterowników karty graficznej bo zainstalował nowe nie usuwając starych.

gram i przez takie coś mi się zaraz resetuje komputer

pierwsze…poszukaj..DRIVER SVEAPER…
drugie ..odinstaluj sterownik grafiki w panelu karty
trzecie…uruchom programik i jest tam opcja czyszczenia pozostałości sterowników.Wyczyść stare śmieci i wstaw nowy sterownik..
karta graficzna jest czysta , czy zakurzona i się grzeje.?

ja jestem mało obeznany gdzie to wszystko jest:D jak byś mógł to pisz na gg 12451216 chyba że na forum

Na forum przyda sie może innym z podobnym problemem…
wpisz w google …DRIVER SVEAPER.. i pobierz programik…to malutki panelik dasz rady bez obaw..
..poszukaj i pobierz najnowszy sterownik dla swojej karty
..poprzedni odinstaluj ..prawy przycisk myszy tam są ustawienia rozdzielczości monitora/ zaawansowane/karta…itd. znajdź odinstaluj sterownik..restart PC
..potem uruchom programik…zaznacz…sterownik Nvidia display..oraz Ageia psych/x..analiza/czyść..restart PC
..instaluj nowy..restart PC

zrobiłem to wszystko i co teraz?

Sprawdź teraz

Jeżeli wyczyściłeś stary i zainstalowałeś nowy to sprawdź co gra teraz zrobi…możesz w jakimś programie np. everest sprawdzić czy wersja sterownika jest ta która instalowałeś…

mmmmmmm wszystko działa i jest przede wszystkim PIĘKNE CZYSTE NIEBO!! Dziękuję bardzo:D