Renewal Weapon Pack S.CoP 1.0 (BETA)

Dwa Tozy, trzydziestka czwórka i sześćdziesiątka szóstka.

    

1 polubienie

No i RPG 7, coś na grubego zwierza.

1 polubienie

Sig SG 550

  

1 polubienie

Pora na G36.

1 polubienie

  

    

1 polubienie

Valmet Rk. 62

  

2 polubienia

Adnotacja do powyższych zrzutów ekranu Velmeta:

MODEL/TEKSTURY: Lafugix
ANIMACJA: New World Interactive, r_populik
PORT ANIMACJI: Igrok1122

Mordeczko zrzuty zrzutami, ale umieszczaj proszę również powyższe informacje, ok?

1 polubienie

15 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

 

Mordeczko zrzuty zrzutami, ale umieszczaj proszę również powyższe informacje, ok?

A czy to ważne? I kogoś interesuje na tym etapie? Jak mod wyjdzie to jak ktoś chętny to sobie creditsy przejrzy. I tak większości te nicki nic nie powiedzą. Ewentualnie przeczyta autora moda.

Mogę wrzucać bo to tylko kopiuj/wklej ale to tylko sztuka dla sztuki.

2 polubienia

Ak-105

Model i tekstury od New World Interactive, Paul “Mr.Rifleman” Yakushev, Ghost-2142

  

4 polubienia

Sig Sauer P226

2 polubienia

3 polubienia

Lepsze ujęcia

  

 

4 polubienia

    

1 polubienie

Kolejny pistolecik. M1911A1.

2 polubienia

Dawno nic nie było to dzisiaj RPK

I śrutówki.

1 polubienie

A drylinga jak nie było tak i dalej nie ma :face_with_steam_from_nose:.

1 polubienie

Kocham serie STALKER za to ze jest takim drewnem, jest w tym coś pięknego i uroczego. Zeby zona wyglądała tak jak te stuki broni to było by super, uklęknoł bym z zachwytu.

RPK-74M (zamiast OC-14 Groza ‘Burza’):
Model/Tekstury: Wargaming, 1C Game Studios
Animacje: New World Interactive