Dwa Tozy, trzydziestka czwórka i sześćdziesiątka szóstka.
Adnotacja do powyższych zrzutów ekranu Velmeta:
MODEL/TEKSTURY: Lafugix
ANIMACJA: New World Interactive, r_populik
PORT ANIMACJI: Igrok1122
Mordeczko zrzuty zrzutami, ale umieszczaj proszę również powyższe informacje, ok?
15 minut temu, Anton Gorodecki napisał:
Mordeczko zrzuty zrzutami, ale umieszczaj proszę również powyższe informacje, ok?
A czy to ważne? I kogoś interesuje na tym etapie? Jak mod wyjdzie to jak ktoś chętny to sobie creditsy przejrzy. I tak większości te nicki nic nie powiedzą. Ewentualnie przeczyta autora moda.
Mogę wrzucać bo to tylko kopiuj/wklej ale to tylko sztuka dla sztuki.
A drylinga jak nie było tak i dalej nie ma
.
Kocham serie STALKER za to ze jest takim drewnem, jest w tym coś pięknego i uroczego. Zeby zona wyglądała tak jak te stuki broni to było by super, uklęknoł bym z zachwytu.































