Glock 17 Custom.
DSA SA-58.
Jakby ktoś nie wiedział to ten wyżej to fiński RK62.
Z tak umieszczonym dwójnogiem, pewne kalectwo i proteza ręki. Już po pierwszej serii dłoń poparzona do kości.
Nowy celownik PK-AS.
Z jednej strony to ten drugi FN bardziej mi przypomina model FNX, jako że takowy zawsze się wszędzie pojawiał z kolimatorem i tłumikiem. Z drugiej strony, te bronie mają w realu tak minimalne różnice w wyglądzie, że na dobrą sprawę, jeden model mógłby bez problemu robić za dwie bronie i raczej nikt, kto nie jest bardziej obeznany z bronią by się nie połapał.
Dla mnie celownik nie jest nowością, już w jakimś modzie go miałem i nie tylko jego, bo i SUSAT można było założyć. Natomiast nowością są tak ten hamulec wylotowy, szyny pikantily i rękojeść. W sumie ciekawe urozmaicenie.
Ale ten palec to by mogli poprawić
bo to świadomy strzelec, z palcem na spuście nie chodzi Jak będzie miał strzelać to przełoży
Dodana animacja niepełnego przeładowania Sajgi-12K Zenit. Podziękowania za poprawę animacji dla Jenek96: