Renewal Weapon Pack S.CoP 1.0 (BETA)

Glock 17 Custom.

DSA SA-58.

    

1 polubienie

WSS-M Wintorez

  

2 polubienia

:finland:

Jakby ktoś nie wiedział to ten wyżej to fiński RK62.

Pkm.

1 polubienie

Z tak umieszczonym dwójnogiem, pewne kalectwo i proteza ręki. Już po pierwszej serii dłoń poparzona do kości.

AS WAŁ

1 polubienie

Nowy celownik PK-AS.

2 polubienia

Browning HP

FN FNP-45 wchodzi w miejsce Desert Eagle.

  

1 polubienie

Z jednej strony to ten drugi FN bardziej mi przypomina model FNX, jako że takowy zawsze się wszędzie pojawiał z kolimatorem i tłumikiem. Z drugiej strony, te bronie mają w realu tak minimalne różnice w wyglądzie, że na dobrą sprawę, jeden model mógłby bez problemu robić za dwie bronie i raczej nikt, kto nie jest bardziej obeznany z bronią by się nie połapał.

Saiga 12K

  

1 polubienie

Saiga w wariancie z celownikiem eotech.

  

2 polubienia

Dla mnie celownik nie jest nowością, już w jakimś modzie go miałem i nie tylko jego, bo i SUSAT można było założyć. Natomiast nowością są tak ten hamulec wylotowy, szyny pikantily i rękojeść. W sumie ciekawe urozmaicenie.

Kilka zbliżeń na szczegóły, których w normalnej grze nikt nie zauważy

    

3 polubienia

Co oni się dzisiaj zmówili? STAZ WP wrzucił RG-6 i Renewal WP dzisiaj ten sam granatnik

  

3 polubienia

Ale ten palec to by mogli poprawić  

bo to świadomy strzelec, z palcem na spuście nie chodzi Jak będzie miał strzelać to przełoży

AKS-74U Коряги.

    

  

 

2 polubienia

Ak-74M (Magpul)

1 polubienie

Dodana animacja niepełnego przeładowania Sajgi-12K Zenit. Podziękowania za poprawę animacji dla Jenek96:

https://vk.com/scop_rwp?w=wall-58810861_6486