Opis listy broni na 14 lutego 2021 roku: [KLIK]. W poprzedni spis autor zapomniał dodać WSS Wintorez i WSSM Wintorez.
Przykłady jak wyglądają particle w modzie. Po naszemu chyba jakieś efekty cząsteczkowe czy coś w tym stylu? Nie jestem pewien ![]()
Dodatkowo filmik pokazujący SWD i SWD Wolności.
https://m.vk.com/video-58810861_456239040?list=c0dd5b381816177c65&from=wall-58810861_6565
Poniżej filmik z Abakanem w akcji, można sobie obejrzeć animacje, dodatki do broni itd.
Kolejny pack broni skasowany.
Dobry, chciałbym wznowić ten wątek bo…
Mod wyszedł, jest on do pobrania (niestety trzeba się posłużyć VPN) -" https://stalker-mods.clan.su/load/stalker_cop/stalker_zov_pripjati/renewal_weapon_pack_s_cop_1_0_beta/1-1-0-6065 "
Niestety sam mod nie chce mi działać, najpewniej jest to związane z tym że został użyty osobny silnik do gry i najpewniej działa z ruską wersją gry. Ale jakby udało się komuś uruchomić, to chętnie bym poczytał jak to uzyskał.
Edit
Mod udało mi się odpalić i niestety jest mocno niegrywalny. Większość broni nie ma własnych nazw i id klas, nie wspominając o ikonkach i world modelach. Widać że mod został porzucony już dawno temu, ale i tak wygląda jakby był zrobiony tylko dla rozgłosu.






















