S.T.A.L.K.E.R CoP multiplayer problem

Witam wszystkich jestem nowy na forum :slight_smile:

Kupiłem dziś stalker cop w biedronce za 9.99 zł po instalacji nie wyskoczyło okno aktywacji gra się uruchomiła, wszedłem do zakładki multiplayer założyłem konto gamespy wchodze na serwer i wywala do menu z błędem “Błąd połączenia: niewłaściwy klucz CD” poszukałem trochę w folderze instalacji aktywatora uruchomiłem wspiałem klucz znajdujący się na okładce różnymi kombinacjami, i za każdym razem powiadamia że klucz jest wpisany błędnie. Może ktoś zna sposób na rozwiazanie tego problemu ? bo z chęcią bym pograł w multi :slight_smile:

Jak jesteś na liście serwerów u góry powinieneś mieć możliwość wpisania cd-keya i swoją nazwę jak by co cop ma dwa klucze aktywacyjny i cd-key.

Problem rozwiązany sposoben nr 5 http://cenega.pl/pomoc-techniczna/s-t-a-l-k-e-r-zew-prypeci1 przed reinstalacą systemu nie miałem tego wpisu po instalacji systemu na nowo i po instalacji gry wpis się pojawił i wszystko działa mogę grać w multi, jak coś znajdziecie mnie po nicku AdikCMG.

Pozdrawiam

Temat można wyrzucić.

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREGSC Game WorldSTALKER-COP

Witam mam taki problem. Gdy chcę grać przez multiplayera wyskakuje mi problem że cd-key jest nie prawidłowy a z posób “HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREGSC Game WorldSTALKER-COP” nie działa jest jakiś inny sposób ?