Zainstalowałem patcha 1.5.0.7 na wersję 1.5.0.3 i potrzebuję save z początku czerwonego lasu. Z góry dziękuje-to mój mail: xXx
Piratom nie pomagamy. Temat zamykam.
O cholera… Wybacz, nie zauważyłem. Dzięki za pomoc
To lecą trzy ostrzeżenia, i zakaz pisania na forum.
Nie żebym skarżył,ale przy waszej nagonce na piratów… śmiać mi sie zachciało:
W sąsiednim temacie:
clear sky pirat:) czy jak poinstaluje nowe patche to nie mogę grać od miejsca gdzie skończyłem, jak ktoś podeśle mi odpowiednie sejfy?
nie rozumiem waszej polityki…
Bo mnie tutaj nie było… - Elvis Scatter
dzięki za odpowiedź, save do Patch 1.5.04 mi nie działa do Mirror #1 pisze że już nie istnieje. a co do szukania to dwa razy przepatrzyłem forum i nie widzę tematu sejwy..
Szukajka nie boli… :roll:
www.stalker-world.webd.pl/viewtopic.php?t=143&highlight=sejwy