Shadow Of Chernobyl Update

A na dokładkę garść nowych zrzutów :slightly_smiling_face:

Spoiler

Źródło: [KLIK]

1 polubienie

Akaczyk do obejrzenia.

Spoiler

3 polubienia

Dwa nowe zrzuty ekranu z najnowszej aktualizacji, która jest obecnie w fazie rozwoju. Na dniach pojawi się więcej informacji.

Źródło: [KLIK]

2 polubienia

Z okazji 16 rocznicy Cienia Czarnobyla autor moda opublikował obiecany film. Mówił o postępach w rozwoju SoC: Update oraz zaprezentował Agroprom:

Spoiler

https://www.youtube.com/watch?v=0tx_pLjNcPE

Źródło: [KLIK]

2 polubienia

Najnowsze obrazki z Wioski Kotów na Kordonie.

Spoiler

2 polubienia

Nowy model broni (Вепрь Сок-94 / Vepr Sok-94) pojawi się w kolejnej aktualizacji.

Należy zaznaczyć, że model nie jest jeszcze ostateczny i wymaga pewnych poprawek. Więcej informacji pojawi się w kolejnym materiale.

Źródło: [KLIK]

2 polubienia

Kilka ujęć nowego rodzaju budynku.

1 polubienie

Kolejne obrazki nowych budynków.

Spoiler

1 polubienie

Czy u kogoś był problem że niezależnie od przypisanych klawiszy, nie działa szybkie użycie bandaży czy apteczek tylko trzeba ręcznie ich używać z menu ekwipunku? Wersja 1.02 z patchem.

Najnowsze obrazki.

Z tego co napisał autor prace nad update-em praktycznie stanęły. Finalizuje tylko to co ma gotowe, np te nowe typy budynków.

Cztery lokacje są zrobione na gotowo, piąta jest na ukończeniu.

Spoiler

2 polubienia

Siema, czy do moda istnieją jakieś addony na animowane celowniki takie jak np w anomaly itp. Jeśli nie to czy dałoby się chociaż jakoś naprawić to co widać u mnie w celowniku, mianowicie gram w proporcjach 21:9 a nie w klasycznych 16:9 i celowniki optyczne widocznie nie są przystosowane do takich rozdzielczości i widać po bokach coś takiego jak na screenie. Wygląda to tragicznie imo.

@P4W3L Niestety nie znalazłem addonów na celowniki do tego moda. Jednakże znalazłem fixa na proporcję 21:9 do oryginalnej gry: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2803707256. Prawdopodobnie trzeba dopasować.

Dwa nowe obrazki.

2 polubienia

Kolejne…

2 polubienia

Kolejny filmik prezentujący postępy w pracach nad modem, 15 minut, w których możemy podziwiać jak prezentuje się arsenał dodany do modyfikacji. W 4:07 filmiku na ekranie widać pełen spis broni z jakich będziemy korzystać. Oprócz tego możemy zobaczyć zmiany na lokacjach Kordon i Bar oraz porównanie ich z wyglądam oryginalnych map z Cienia Czarnobyla.

1 polubienie

Odświeżanie lokacji Bar zostało zakończone.

Teraz para na Dolinę Mroku.

2 polubienia

Kilka screenów z praktycznie już ukończonej nowej wersji Ciemnej Doliny.

Spoiler

3 polubienia

Trochę obrazków z odnowionej wersji X-18.

Spoiler

3 polubienia

3 polubienia

Nowy Bar, Dzikie Terytorium, Ciemna Dolina i X18.

3 polubienia