Ja wiem dlaczego się tak dzieje, w bulid’ach też tak było i tam się robiło batowca z dopiskiem CD(wyjście przez aktualny folder) i śmigało.
Najdziwniejsze jest w tym to że z lapka skopiowałem skrót i zmieniając literkę partycji w nim, gra odpala bez problemów.