Skrót utworzony ręcznie nie uruchamia gry, a przez instalator tak?!

Czy u was też tak jest, że zrobienie skrótu na pulpicie kończy się brakiem pliku fsgame ?

Gdy zainstaluje grę i odznaczę utwórz skrót na pulpicie to nie pogram,

Skrót tworzony przez instalator nie różnie się od tego ręcznie zrobionego,

A jednak gra nie uruchamia się.

Też tak miałem kilka razy, jak pamięć mnie nie myli to przez aplikację poszło, ale czy dałeś ten z bina czy z głównego?

W głównym nie ma pliku wykonawczego. Tylko w COP zrobili lanchera, a w podstawce działało normalnie.

To już nie mam pomysłu, najwyraźniej działa tylko ten stworzony przez instalator.

Ja wiem dlaczego się tak dzieje, w bulid’ach też tak było i tam się robiło batowca z dopiskiem CD(wyjście przez aktualny folder) i śmigało.
Najdziwniejsze jest w tym to że z lapka skopiowałem skrót i zmieniając literkę partycji w nim, gra odpala bez problemów.

Trzeba zmienić “Rozpocznij w” na główny folder CS’a