Potrzebuje pomocy - płyta z stalkera cop instaluje mi tylko wersje z polskimi napisami bez lektora(pliki z dźwiękiem coś się pokiełbasiły :/) więc zadam proste pytanie -
czy gdzieś w internecie istnieje możliwość pobrania spolszczenie z lektorem? szukałem wieki i nic nie znalazłem z góry dzięki za pomoc
A może wolałbyś polonizację z closed captions zamiast lektora? “Tekst zsynchronizowany z dźwiękami (warstwą audio), przetłumaczony na język polski, wyświetlać się będzie w lewym dolnym rogu ekranu. Napisy obejmują znacznie więcej kwestii dialogowych niż obecne było w polskiej czy angielskiej lokalizacji, dzięki czemu będziecie mogli się cieszyć zupełnie nową zawartością (np. żartami stalkerów przy ognisku/na Skadowsku).”